2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برو صرافی ملی یا ملت با کارت ملی بخر الان 22450 هستش

خب پس اونجور بدردنمیخوره که 😅😅 من میخواستم حداقیل ارزان تر بیوفته خب اونجوری میریم از خود بازار میگیرم دیگه 😕 لششان اسمشم گذاشتن کمک به مسافران خارجی

واي بيست و دوهزار تومن 😭😭

خیلی فرق کرده زمین تا خود آسمان هفتم من الان حساب میکردم حالا خیلی دورم نمیگم سال 90 الی سال 95 میشدبا مبلغ 500 هزار الی 1 تومن ارز دولتی بگیری اون موقعه که راحت و ارزان میدادن هر دلار 1000 تومن میفتاد بری حداقل ترکیه اونم کلی عشق و حال میشد کنی حیف چه زمان های با ارزشیو از دست دادیم

خیلی فرق کرده زمین تا خود آسمان هفتم من الان حساب میکردم حالا خیلی دورم نمیگم سال 90 الی سال 95 میشد ...

من دلار هشتصد تومني رو هم استفاده كردم 😁يه زمان راحت ميشد رفت تور اروپا 

2738
من دلار هشتصد تومني رو هم استفاده كردم 😁يه زمان راحت ميشد رفت تور اروپا 

عه خوشبحالت من که شانسی نیاوردم سال چند رفتی اون کجا رفتی راضی بودی از سفرت چقد هزینه برد

عه خوشبحالت من که شانسی نیاوردم سال چند رفتی اون کجا رفتی راضی بودی از سفرت چقد هزینه برد

سال هشتاد كل اروپا رو گشتيم قبل از اومدن يورو بود بعدم كه كلا مهاجرت كرديم 

عالي حقيقتش زندكي مفهوم واقعا بهتري داره همه چيز مفهومش متفاوته عدالت ،انسانيت  دين و زندگي&nbs ...

وجدانا راضی هستین؟

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
وجدانا راضی هستین؟

دليلي داره دروغ بگم ؟  ازادي عقيده امنيت رواني و عدم تورم اينكه بدوني بچه ات در صورت هر اتفاقي حمايت اجتماعي لازم رو داره اينكه در دوره كرونا همه خودشون رو مسول بدونن كه مراعات كنن قيمت اجاره با كرونا بالاتر كه نرفت پايينتر اومد ملك خريدن دلالي و اين قبيل كارها فايده نداره فقط كار توليدي سود اوره سود بانكي وجود نداره وامهاي سي ساله با بهره سه درصد ماشين ارزون و،،،،، 

2706