2726
خب مگه انتظار زیادیع منم دلم دختر میخواد من فهمیدم وقتی برای اولین بار بجهذخودتو تو اغوش بگیری چه اح ...

نه انتظار زیادی نیست ولی دست بکش از دختر عموت و بچش بیخیال اونا شو خودت مقصری می خواستی ازدواج کنی توهم میتونستی الان بچه داشته باشی

قربون نی نیت

خدا نکنه الهی خودم فداش بشم شیطون مامان روزا انقد شیطونه شبم ک میخوابه دلم واسش تنگ میشه الهی قربونش برم 

💖💖پسری دارم شاه نداره ،خوشکلیشو ماه نداره⁦❤️⁩⁦❤️⁩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه انتظار زیادی نیست ولی دست بکش از دختر عموت و بچش بیخیال اونا شو خودت مقصری می خواستی ازدواج کنی ت ...

من شونزده سالمه خودمو نمیتونم جمع کنم 

◦•●◉✿اشک ها و قلب شکسته ازت یه ادم قوی میسازه✿◉●•◦
من شونزده سالمه خودمو نمیتونم جمع کنم 

پس بجایه این فکرا به فکر درسو امتحانو این چیزا باش حالا زوده واسه این حرفا یه عرو سک بخر بقلش کن ترجیحآ دختر باشه خیلی خوبه عزیزم

2728
پس بجایه این فکرا به فکر درسو امتحانو این چیزا باش حالا زوده واسه این حرفا یه عرو سک بخر بقلش کن ترج ...

خود الان منم حسابی ترشیدم

◦•●◉✿اشک ها و قلب شکسته ازت یه ادم قوی میسازه✿◉●•◦
سیگار دقیقا سمه براشون گلم  دکتره به شوهرم گفت الان که عمل میشی اگه فردا پس فردا حتی یه نخم بک ...

عزیزم شرمنده رفتم تاپیکاتو دیدم گفتم شاید از نحوه درمان شوهرت چیزی نوشته باشی بدردم بخوره. یه جا خوندم که از بچه ها خواستی برای شفای شوهرت دعا کنن گفتی سرطان خون داره. میشه بگی ایا سیگار باعثش شده؟اون علایم رو که داشته رفته دکتر متوجه سرطان شده؟

دیشب تاساعت۶صبح بیداربودیم بعد ۶صبح گرفتیم خوابیدیم تا ۴:۳۰ عصر

حالااصلاخواب به چشام‌نمیاد😉😂

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
عزیزم شرمنده رفتم تاپیکاتو دیدم گفتم شاید از نحوه درمان شوهرت چیزی نوشته باشی بدردم بخوره. یه جا خون ...

ایرادی ندارع گلم

نه😳😂ربطی ندارن سیگارو سرطان خون باهم کم خونی شدید رنگ پریدگی معذرت میخام بالا اوردن خون یا خونریزی از بینی لکه های پوستی ضعف سرگیجه فشار پایین بیهوشی

ایناعلائم سرطان خونه

یه داستانی هس که میگه؛تو جنگ‌ جهانی دوم یه پیانیست روس به دست نازی‌ها اسیر میشه و نازی‌ها بهش دستور میدن پیانو بزنه و شرط میبندن که اگه از پیانو زدن دست بکشه میکشنش.دو روز تموم‌ پیانو میزنه،آخر سر از خستگی بیهوش میشه.آخر داستانو یادته؟کشتنش!من با تک تک سلولای بدنم حال اون پیانیستو میفهمم،حس آدمی که تو راهی قدم گذاشتی که تهش هیچی نیست                                             
2706