2733
2734
حسودی دلو سیاه میکنه  دلتو صاف کن

بخدا نمیتونم امروز من خوابمو کلا لحساسزکردم ینی با واقعیت فرقی نداشت من بچه رو پس میزدم اما مامانم بزور بغلم داد ولی وقتی بغلش کردم دلم یجوری شد که الان هم عذابم میده

◦•●◉✿اشک ها و قلب شکسته ازت یه ادم قوی میسازه✿◉●•◦

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه هواپیما با فاصله خیلی کم از بالای ساختمان رد شد اینقد نزدیک بود تو خواب و بیداری فکر کردم موشک دستمو گرفتم رو سرم 😐تا رد شد دیگ جونم از ترس در اومد صدای اون روزی رو میداد ک موشک خورد ب هواپیمای اکراینی😔

2731
فدای سرت اره دیگه سخته خیلی 🙂 نه سیگار میکشید قبلنا الان دیگه نمیکشه جراحی دریچه کرد شوهرمنم خیلی ...

شوهر من تو خواب یه قیافه ای پیدا میکنه که میگم همین الان میمیره. با ترس صداش میزنم میگم تو رو خدا پاشو . یواش و زیرزبونی به صورت هذیون میگه ولم کن درد دارم  همش استرس بهم میده میترسم بمیره حتی حمومم که میره احساس خفگی میکنه

آره شوهر منم همینه. نمیدونی چیه کشیدم این یه سال    انقد هر و گیجم نمیدونم چکار کنم برا در ...

الهی😔

شوهرمن نمیگفت زیاد ازبچگیش داشت ولی کم کم شدیدترشد بخاطر یه سری دارو خیلی سخته زندگی با بیمارای قلبی مراقبت دائم میخاد بعد عمل

یه داستانی هس که میگه؛تو جنگ‌ جهانی دوم یه پیانیست روس به دست نازی‌ها اسیر میشه و نازی‌ها بهش دستور میدن پیانو بزنه و شرط میبندن که اگه از پیانو زدن دست بکشه میکشنش.دو روز تموم‌ پیانو میزنه،آخر سر از خستگی بیهوش میشه.آخر داستانو یادته؟کشتنش!من با تک تک سلولای بدنم حال اون پیانیستو میفهمم،حس آدمی که تو راهی قدم گذاشتی که تهش هیچی نیست                                             
شوهر من تو خواب یه قیافه ای پیدا میکنه که میگم همین الان میمیره. با ترس صداش میزنم میگم تو رو خدا پا ...

حتما باید سریع برین دکتر 😳

نمیخام بترسونمت ولی بقیه عارضه ها کم کم جدی میشن ولی قلبو حتی اگه یه روز درمانشو عقب بندازی خیلی خیلی سخت میشه درمانش شوهرمنم اینجوری بود توی حموم یا توی زمستون که بخاری روشن میشد 

یه داستانی هس که میگه؛تو جنگ‌ جهانی دوم یه پیانیست روس به دست نازی‌ها اسیر میشه و نازی‌ها بهش دستور میدن پیانو بزنه و شرط میبندن که اگه از پیانو زدن دست بکشه میکشنش.دو روز تموم‌ پیانو میزنه،آخر سر از خستگی بیهوش میشه.آخر داستانو یادته؟کشتنش!من با تک تک سلولای بدنم حال اون پیانیستو میفهمم،حس آدمی که تو راهی قدم گذاشتی که تهش هیچی نیست                                             
بخدا نمیتونم امروز من خوابمو کلا لحساسزکردم ینی با واقعیت فرقی نداشت من بچه رو پس میزدم اما مامانم ب ...

انشالله توهم عاقبت بخیر میشی اگه حسادت کنی شیطانو تو قلبت خونه میکنه و زندگیت تباه میشه

دختر عموت مگه جلویه خواستگاراتو میگیره یا بهت کار داره اونم برای خودش مشکلات داره ظاهر زندگیو نبین فکرتو اشتباهه چند سالته،،شاید قراره خواستگار برات بیاد

2738
حتما باید سریع برین دکتر 😳 نمیخام بترسونمت ولی بقیه عارضه ها کم کم جدی میشن ولی قلبو حتی اگه یه رو ...

خاک تو سرم خیلی احمق و بی عرضم. اسم بیمارستان که میاد لرز میکنم از کرونا میترسم. اخه ماسکم نمیزنه😣

انشالله توهم عاقبت بخیر میشی اگه حسادت کنی شیطانو تو قلبت خونه میکنه و زندگیت تباه میشه دختر عموت م ...

نه بابا خاستگار جدیدمو هفته پیش رد کردیم

انشالله توهم عاقبت بخیر میشی اگه حسادت کنی شیطانو تو قلبت خونه میکنه و زندگیت تباه میشه دختر عموت م ...

بخدا حسادت نیس فقط منم وقتی دهترشو میبینم دلم میگیره

حتما باید سریع برین دکتر 😳 نمیخام بترسونمت ولی بقیه عارضه ها کم کم جدی میشن ولی قلبو حتی اگه یه رو ...

عزیزم میشه هر وقت وقت کردی به سوالاتم جواب بدی. چطوری سیگارو ترک کرد؟ینی شوهر منم باید عمل قلب بشه؟عملش که خیلی خطرناکه‌ میگه عمرا نمیتونم سیگار بذارم زمین به شدتتتت وابستس ۲۰ساله روزی دوپاکت میکشه

2706