2737
2734
عنوان

دوستم بیخودی طلاق میخاد بگیره

431 بازدید | 26 پست

سلام دوستم  ازدواج سنتی داشتن و  در دوزان نامزدی که کلا ۶ ماهم نبوده به دلیل دور بودن راه و سختگیری خانواده اصلا با نامزدش وقتی نمیگذروند‌ و همسرش خیلی  زیاد مذهبی هست  حالا که یک ماهی ازواج کرده  میگه چون تا حالا پیش نامزدم

نبودم سختمه باهاش تو یک خونه باشم.  حتی جدا میخوابه از شوهرش و شوهرشم گفت بخاطر خجالت  ک میکشیده سخت نمیگرفت .بعد یک‌ماه گفت شوهرم برام کادو لباس خواب خریده باهاش دعوا کردم 😂 میگه همش بهم گیر میده لباس پوشیده نپوشم 

گل پسرم رادین❤️🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دوستت خوشی زده زیر دلش 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2738

اصن امادگی ازدواج نداشته بنده خدا🤣

اگر  من اگر نيکم و گر بد تو برو خود را باش/هر کسي آن درود عاقبت کار که کشت_نااميدم مکن از سابقه لطف ازل/تو پس پرده چه داني که که خوب است و که زشت / دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست / &احترام به عقاید و نظر های همدیگه شعوری میخواد که نمیشه از همه توقع داشت ، به قول معروف : با تو گستاخانه آمد در سخن این بی شعور /این چه درکست و شعور استغفرالله زین شعار 😜✌
2706