2737
2734

من تو دوره ی نامزدیم ینی عقد کزدیم میدونم الان بیشتر ب حرفم گوش میده تا وقتی ک عروسی کنیمو کاراز کار بگذره تو عمل انجام شده قرار بگیرم 

من نصف طلاهامو برام نخریدن این یک 

دوم اینکه الان تو این کرونا عروسژ مروسی و ماه عسلم کنسله میخوام پافشاری کنم رو خرید خونه حتی شده ی آپارتمان کوووچیک اما مال خودمون توروخدا فک کنید خواهرتون راهنمایی خواسته نظرتون چیه

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بهترین تصمیمو داری 

وحتما عملیش کن 

هیچی واجبتراز خونه نیست 

منم کاش تو عقد شرط میذاشتم والان صاحب خونه بودم 🤦‍♀️

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿

خوب کاری میکنی اگه در توانشونه اگرم نه خیلی فشار نیارید ک فشار شکن بزنه بالا همه ک از اول خونه نداشتن اگه خوبه باهاش بساز خدا همه چی میده

انسان خوبی باش ولی وقتتو برای اثباتش ب دیگران تلف نکن🤷‍♂ الهی یهویی همونی ک دلتون❤میخواد بشه                                اگه ی وقت حرفی چیزی گفتم ک ناراحتتون کردم بدونید بی منظور بوده و بادلای مهربونتون ببخشیدم🤦‍♂️🌹🙏

آره عزیزم خونه واجب تر از عروسیه حتی اگه خیلیم کوچیک باشه 

برای اینکه بعدا دلتم نخواب لباس عروس بپوش و برو‌آتلیه عکس بگیر

خدایا شکرت😍خدایا شکرت که میتونم حال بقیه و خوب کنم 😍خدایا شکرت که دارمت😍
2738
میگم شرطم این باشه مونه بگیرن تا برم سر زندگیم جعگهزیم کامله کامله اضافه هم داره چ برسه کم و کسری

خوب اگ میتونید خونه بگیرید خیلی هم عالی

تازه ازش حتما حساب کتاب بخواه چقدر در میاره رو بدون

من سرم کلاه رفت همش پولاشو برد خرج خواهرو مادرش کردو بدهی های میلیونی پدرشوداد حلالشون نمیکنم هیچ وقت

من الان تو عقدم و شرطمم اینه ک اصلا ابدا سمت خونه مامانش نمیرم اون باید بیاد سمت خونه مامانم ‌البته فاصله آنچنانی نداریم یه ساعت فاصلس.

شوهرمم چند هفته ای داره اینجا دنبال خونه میگرده 

الان خونه ها خیلی گرووون شده میتونه بخره؟

هیچ کاری برام نکردن ی سوییت پنجاه متری هم باشه بهتراز آلاخون والاخون بودنه جهزیمو انقدربکشونم اینوراونور همش تیروتخته بشه

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم           
2706