2737
2734
عنوان

پولدار واقعی یا فیک

| مشاهده متن کامل بحث + 880 بازدید | 47 پست

معلوم نمیکنه

من یه همکلاسی داشتم باباش معدن داشت

لباسا و وسایلش همه مارک بود و اصل

از ۱۸ سالگی گوشی و ماشین گرون داشت و تو کارتش کمتر از ۲ تومن نبود هیچوقت 

اما شخصیت خیلی خاکی و ساده و مهربونی داشت

به دختره هم بود که باباش رئیس شهرداری بود

خیلی چیتان پیتان و پزی بود

به ادمش بستگی داره

من یکیو میشناسم پوللللدااااااررررر اما همیشه داره میناله که ندارم و خرج زیاده و فلان 😐 کلا ربطی ندا ...

منم اره میشناسم همش میگه ما گداییم ولی خیلی مولداره خسیسم هست

چون بی پولی کشیده الان جونش در میاد هزار تومن خرح کنه حتی واسه خودش دیگران پیشکش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو فامیل ما هرکی پولدار تره کلا ساده تره

بیشتر به تحصیلات اهمیت میدن

اصلنم اهل پز دادن و اینا نیستن

اما مثلا یه سریا هستن به زورم که شده از روی چشم و هم چشمی چندسال یه بار تمام وسیله هاشونو عوض میکنن

یعنی مشخصه از سر رقابت و حسادته

یه دفعه میبینی ۷،۸تا خانواده باهم خونه شونو نو کردن

2728

پولدارای اصیل ساده و بی آلایشن..منم منم ندارن تو حرفاشون‌‌.دنبال خودنمایی و دیده شدنم نیستن.البته پولدارای دوره من اینن بقیه رو نمیدونم🤷‍♀️

من همیشه با حرف همه موافقم چون این تنها راهیه ک میتونم ساکتشون کنم،تا دیگه حرفشونو ادامه ندن😏

وای دقیقا عین دوست پسرای من.

اون که پولدار بود با لباسای ساده می اومد سرقرار با ماشین معمولی با اینکه بهترین ماشینا رو داشت هیج ادعایی هم نمیکرد اصلا راجع به مسافراتای خارجه و داراییش حرف نمیزد

اون که هیچ پخی نبود مدام پز میداد مثلا یه بار ارمنستان رفته بود صد بار تعریف میکرد

تو ۹/۹/۹۹ هیچ خبری نیست😒
درخت هرچي پربار تره سرش پايين تر و افتاده تره كسي كه خوب بودن وضع ماليشو جار ميزنه و پز ميده ي ...

درسته دقیقا حق با شماست کسی که پولداره واسش عادی میشه خیلی چیزا کسی که نداره و بعدا پیدا میکنه یه سری چیزا به چشمش میاد!!! و هی میگه

منم اره میشناسم همش میگه ما گداییم ولی خیلی مولداره خسیسم هست چون بی پولی کشیده الان جونش در میاد ه ...

نه بی پولی نکشیدن اما همش فکر میکنن چشم بقیه دنبالشونه

2738

الان توی سایت یه پولدار دیدم داشت گریه میکرد که نمیتونه با ماهی ۳۰ میلیون زندگی کنه😁😁😁

کسی که سنگدله شاید یه روزی مهربون بوده شکستن اعتمادشو وقتی که خیلی جوون بوده هراندازه که میجنگهبازم حس میکنه کم نیست  شاید پلای برگشتو خودش عمدا خراب کرده هزاربار باسفید باخته سیاهو انتخاب کرده .....
تو فامیل ما هرکی پولدار تره کلا ساده تره بیشتر به تحصیلات اهمیت میدن اصلنم اهل پز دادن و اینا نیست ...

بعضیا هستن گشنه میخوابن یا تو خونه لباس پاره میپوشن اما حتما باید فلان سفر برن تا چشم فلانی دراد بماند بعضیا قرضی میرن عکس میگیرن

2706