2737
2734
عنوان

پولدار واقعی یا فیک

879 بازدید | 47 پست

بچه ها یه سوال بپزسم

شما از کجا میفهمید کسی وضعش واقعا خوبه یا گپی میاد

مثلا من مثال بزنم یه دوست داشتم پولدارن ولی واقعا منم نمیزنه نمیگه اینو دارم اونو دارم

اما یکی و میشناشم معمولین و باهرچیزی پز میده هرچیزی من چون میشناسمش میدونم خوب نیستن اگه نمیدونستم فکر میکردم بیا و بببین!!!

اونابی که منم میزنن ندارن درسته؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ی پولدار واقعی هیچ وقت پزو نمیشه

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2728

درخت هرچي پربار تره سرش پايين تر و افتاده تره

كسي كه خوب بودن وضع ماليشو جار ميزنه و پز ميده يا تازه به دوران رسيده است يا كه بقول شما خيلي هم وضعش عالي نيست ميخواد از بقيه كم نياره

يا رب مباد آن كه گدا معتبر شود 

كه گر معتبر شود ز خدا بي خبر شود

2738

خیلی برام مهم نیس که بفهمم کسی چقدر پولداره

در کل هم اصل رو بر صداقت ادم‌ها میذارم و تا جایی که بدونم به من اسیبی نمیرسه، دنبال سنجش صداقت ادم‌ها نمیرم 

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧

نه ما ی فامیل داریم شوهره میگه من هیچی ندهرم ی کخ دارم ۲۰ ساله همینو می پوشم البته چند وقت بعد سر این دزدی های بانک ها فهمیدیم ی عالمه پول داشته

زنش میاد پز میده هی بهمون زنش خیلی ندید بدیده 😃

ولی واقعا پول دارن

یکی از آشناهامون میلیاردره خیلیم خاکیه ما اصلا نفهمیده بودیم پولداره تا موقعی ک اتفاقی ماشینشو دیدیم یعنی این بشر چند سال حتی یکبارم فخرفروشی نکرد

ولی ی دوست دارم سمند داره خودشو میکشه انقد پراید دارارو میکوبه😐

2706