2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

آقا سینا امروز با یه سیگنال افزایش سرمایه ،کرازی خریدم به نظرتون چطوره؟

🇮🇷جانم فَدای ایران✌️🥇🏆🇮🇷 دَر این مَملکت چو غُرّش شیران گُذشت و رَفت این عو عو سَگان شما نیز بگذَرد
فعلا دو روز چیزی نذار بریم تکلیف روشن کنیم ببینم چرا میترکونن بی وجدانا دلیلشون چیه

میگن سایت زنونه هسن نی نی یار خودش اومد گفت اگه بپرسین چرا خودتونم قطع دسترسی میکنم، منم ازین کارشون متنفرم و از ادمهایی که جز نوک بینی شون جلوترو نمیتونن ببینن

اگر هدفت ماه باشد، حتی اگر به آن نرسی؛ جایگاهت در میان ستارگان خواهد بود.... 
میگن سایت زنونه هسن نی نی یار خودش اومد گفت اگه بپرسین چرا خودتونم قطع دسترسی میکنم، منم ازین کارشون ...

کدوم نی نی یار؟

🇮🇷جانم فَدای ایران✌️🥇🏆🇮🇷 دَر این مَملکت چو غُرّش شیران گُذشت و رَفت این عو عو سَگان شما نیز بگذَرد
صبا و. شگویا و سمازن بخر

اقا سینا محض رضای خدا تلگرام یه کانال بزن همه بیایم اونجا 

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍
درود  بنطرتون اصلاح شاخص مثل اردیبهش ماه طولانی میشه؟؟؟ واینکه فراخوان دادت ۲۵ تیر واسه ...

خواهش 

نه، چون حجم پول خیلی خیلی بیشتر از اردیبهشت وارد شده، به نظرم کمتر میشه

نه، چون به صورت مجازی خرید و فروش میشه، تاثیر آنچنانی نداره، مگه اینکه حجم آنقدر زیاد باشه که رو. کل جامعه تاثیر بیاره، بیشتر نمیتونم بگم اینجا

2706