1803
1810

درود 

بنطرتون اصلاح شاخص مثل اردیبهش ماه طولانی میشه؟؟؟

واینکه فراخوان دادت ۲۵ تیر واسه اعتراضات مردمی... تاثیرداره توبازار سرمایه؟؟؟

هرکسی علاقه به کسب درآمد از طریق بیت کوین داشت درخواست بده براش توضیح بدم  راه و روشش رو🥰🥰                                                                                                         لازم به ذکره که بگم الان قیمت یک بیت کوین یازده هزار دلار رو هم عبور کرده😍

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟  

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1805

فعلا دو روز چیزی نذار بریم تکلیف روشن کنیم ببینم چرا میترکونن بی وجدانا دلیلشون چیه

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ماسک میزنم. تفسیر انواع آزمایش ها تا جایی که بلد باشم عکس رادیولوژی هم اگر بلد باشم تفسیر میکنم کاری داشتید  توی آخرین پستام بگید و لینک بذارید یا تگم کنید . خانومای محترم و گل همیشه برای باز شدن گره از زندگیتون ۴۰ روز پشت سرهم سوره ی بقره گوش کنید یا بخونید 😎هیچوقت و تحت هیچ شرایطی پیش دعانویس نرید... تا خدا هست چرا بنده ی خدا؟
درود  بنطرتون اصلاح شاخص مثل اردیبهش ماه طولانی میشه؟؟؟ واینکه فراخوان دادت ۲۵ تیر واسه ...

انقد هول نوشتم کلی اشتباه تایپی دارم جواب بدین لطفا تانترکیده

هرکسی علاقه به کسب درآمد از طریق بیت کوین داشت درخواست بده براش توضیح بدم  راه و روشش رو🥰🥰                                                                                                         لازم به ذکره که بگم الان قیمت یک بیت کوین یازده هزار دلار رو هم عبور کرده😍

آقا سینا امروز با یه سیگنال افزایش سرمایه ،کرازی خریدم به نظرتون چطوره؟

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 زندگی می‌کنم حتی اگر بهترین‌هایم را از دست بدهم ! چون این زندگی کردن است که بهترین‌های دیگر را برایم می‌سازد ...👤 چگوارا
1771
فعلا دو روز چیزی نذار بریم تکلیف روشن کنیم ببینم چرا میترکونن بی وجدانا دلیلشون چیه

میگن سایت زنونه هسن نی نی یار خودش اومد گفت اگه بپرسین چرا خودتونم قطع دسترسی میکنم، منم ازین کارشون متنفرم و از ادمهایی که جز نوک بینی شون جلوترو نمیتونن ببینن

اگر هدفت ماه باشد، حتی اگر به آن نرسی؛ جایگاهت در میان ستارگان خواهد بود.... 
میگن سایت زنونه هسن نی نی یار خودش اومد گفت اگه بپرسین چرا خودتونم قطع دسترسی میکنم، منم ازین کارشون ...

کدوم نی نی یار؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 زندگی می‌کنم حتی اگر بهترین‌هایم را از دست بدهم ! چون این زندگی کردن است که بهترین‌های دیگر را برایم می‌سازد ...👤 چگوارا
صبا و. شگویا و سمازن بخر

اقا سینا محض رضای خدا تلگرام یه کانال بزن همه بیایم اونجا 

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍
درود  بنطرتون اصلاح شاخص مثل اردیبهش ماه طولانی میشه؟؟؟ واینکه فراخوان دادت ۲۵ تیر واسه ...

خواهش 

نه، چون حجم پول خیلی خیلی بیشتر از اردیبهشت وارد شده، به نظرم کمتر میشه

نه، چون به صورت مجازی خرید و فروش میشه، تاثیر آنچنانی نداره، مگه اینکه حجم آنقدر زیاد باشه که رو. کل جامعه تاثیر بیاره، بیشتر نمیتونم بگم اینجا

1794
میگن سایت زنونه هسن نی نی یار خودش اومد گفت اگه بپرسین چرا خودتونم قطع دسترسی میکنم، منم ازین کارشون ...

یعنی خانوم ها نمیتونن در اقتصاد خانواده نقشی داشته باشن و سود ببرن از بورس؟

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ماسک میزنم. تفسیر انواع آزمایش ها تا جایی که بلد باشم عکس رادیولوژی هم اگر بلد باشم تفسیر میکنم کاری داشتید  توی آخرین پستام بگید و لینک بذارید یا تگم کنید . خانومای محترم و گل همیشه برای باز شدن گره از زندگیتون ۴۰ روز پشت سرهم سوره ی بقره گوش کنید یا بخونید 😎هیچوقت و تحت هیچ شرایطی پیش دعانویس نرید... تا خدا هست چرا بنده ی خدا؟
یادم نیست کدوم بود 

چه بی منطق حرف میزنن ،صدقه سر ما کاربرا نی نی سایتی هست و نی نی یاری😒😒نترکم صلوات😂😎

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1813