2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یعنی هزینه بدم برای تبلیغ؟ اخه پول ندارم

اره اگه نمیتونی برو کلی ادمو فالو کن خیلیاش فالو بک میدن

سازنده محصولات آرایشی و بهداشتی طبیعی و گیاهی و مشاور پوست                                                 خوشحال میشم  
2728

عزیزم اینستا خیل تخصصی و اصولی شده. بخصوص برای فروشگاه. الگوریتم جدید اینستا فالور فیم یا ربات رو زود تشخیص میده و اگه پیجتو نبنده، لااقل جلو پیشرفت پیجت رو میگیره.

من خودم یه دوره تخصصی تجاری اینستا شرکت کردم اصلا زمین تا اسمون فرق کرد دیدم

عزیزم اینستا خیل تخصصی و اصولی شده. بخصوص برای فروشگاه. الگوریتم جدید اینستا فالور فیم یا ربات رو زو ...

کجا دوره دیدی؟

چطوری نذارم ببنده؟

تهرونیا!یه سوال    چرا شما به آلوچه سبز میگید گوجه سبز؟😮😮😮
عزیزم اینستا خیل تخصصی و اصولی شده. بخصوص برای فروشگاه. الگوریتم جدید اینستا فالور فیم یا ربات رو زو ...

یعنی میگی از ربات استفاده نکنم؟

برو همه کساییکه همکارت به حساب میانو فالو کن هر پیجی که مربوط به لباسه اینطوری فالوت میکنن بعد عکسای قشنگ و جذاب با هشتگای کاربردی بزن 

توی کپشن کامل در مورد لباس توضیح بده قیمتشم بگو خیلیا مثل من پیجایی که قیمت نمیزننو محل نمیدن 

کم کم میای بالا استوریم بذار 

2738
یعنی میگی از ربات استفاده نکنم؟

منم میخام بیام تو فروش انلاین فعلا دوهزار خردی فالور دارم فعلا هم دارم اسپانسر میشم نمیدونم تاثیری داره یا ن 

وزن اولیه:۸۰ روز شروع دوره اول ۹۹/۵/۲۹ روز پایین دوره اول:۹۹/۷/۷.   وزن فعلی :۷۸.    وزن فعلی ۷۴
برو همه کساییکه همکارت به حساب میانو فالو کن هر پیجی که مربوط به لباسه اینطوری فالوت میکنن بعد عکسای ...

ممنون یه دنیا

کجا دوره دیدی؟ چطوری نذارم ببنده؟

عزیزم یه توضیح کلی بدم بهت. اولا که اصلا هزینه تبلیغات توی پیج دیگران نکن که هیچ فایده و بازخوردی نداره. دوم این که فالو و فالو بک به هیچ دردی نمیخوره چون کابر فعالی در طول زمان نخواهی داشت. سوم موفقیت یه پیج بسته به کاربرای هدف هست. یعنی تو با تولید محتوای خوب و البته اجناس خوب . توی یه دوره 3 ماهه تقریبا شروع میکنه پیجت به بازخورد دادن بهت

عزیزم یه توضیح کلی بدم بهت. اولا که اصلا هزینه تبلیغات توی پیج دیگران نکن که هیچ فایده و بازخوردی ند ...

مرسی از توضیحات کاملت

اگه سوال داشتم میتونم ازت بپرسم؟

همینجا؟

درخواست دوستی بدم قبول میکنید؟

برای لباس کودک میخوام

2706