2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

ببین بستگي به فالبینت داره ولي اینایي که میگن بختتونو بستن و از این حرفا فقط میخوان پول بتیغن از ادم ، بخت و اینا دسته خداست به حرفاي منفي اهمیت نده و از اون مهمتر اینجا اینچیزا ممنوعه

«اصلی ترین دلیل اینکه نمیتونیم آدمای گذشتمون و فراموش کنیم اینه که دلمون واسه اون نسخه ای که دوسشون داشتیم تنگ میشه نه اینی که الان هستن…»
چرته اخه چجوری با چ عقلی از تفاله های قهوه یا چای یا هر کوفتی دنبال اینده تون هستین

نه این طوری نیست که از توی تفاله چای دنبال اینده باشیم تمام نشونه هاش از گذشته درست بود میگفت موکل دارم 

2714
ببین بستگي به فالبینت داره ولي اینایي که میگن بختتونو بستن و از این حرفا فقط میخوان پول بتیغن از ادم ...

تشکر خدا کنه درست باشه حرفتون چون یه چیزایی از گذشته گفت اخه من اسم پدرمو نگفتم بهش از کجا فهمید ؟

من مجردی فال گرفتم گفت اسم شوهرت اولش Hداره و درست گفت.

یه بار دیگم گرفتم گفت مادر پدرت از هم جدا میشن و بازم درست گفت.

یه بار دیگم گفت مامانت مریض میشه و پرخرجه درمانش که مامانم کم خونی شدید گرفتو سرم درمانی شد.

یه بارم گفت ۴تا بچه تو فالته اولش گفتم چرتو پرت میگه و من ۴تا نمیارم ولی تا اینجاش درست گفتش چون ۲تاش سقط شد 

عشقا واسه حاجتم یه صلوات بفرستید💕
2706