2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خب این اصطلاحات از فضا ک نیومده تو زندگی روز مره مونم استفاده میکنیم

انسان خوبی باش ولی وقتتو برای اثباتش ب دیگران تلف نکن🤷‍♂ الهی یهویی همونی ک دلتون❤میخواد بشه                                اگه ی وقت حرفی چیزی گفتم ک ناراحتتون کردم بدونید بی منظور بوده و بادلای مهربونتون ببخشیدم🤦‍♂️🌹🙏
2738

پی پی که واسه اینجا نیست، مثلا اگه میگفت شوشو، باید شک میکردی 

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
پی پی که واسه اینجا نیست، مثلا اگه میگفت شوشو، باید شک میکردی 

جدی

شوشو فقط مال اینجاس؟

تو روحت هم فکر کنم اختصاصی اینجا باشه

اره؟

تهرونیا!یه سوال    چرا شما به آلوچه سبز میگید گوجه سبز؟😮😮😮
جدی شوشو فقط مال اینجاس؟ تو روحت هم فکر کنم اختصاصی اینجا باشه اره؟

بار اول من اینجا شنیدم

اما تو روحت ، نه

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

اوایلی که اینجا عضو شدم، به شوهر میگفتن شوشو، یعنی گفتنش خیلی رایج بود ، منم فکر میکردم اگه نگم شوشو خیلی بده🤣

2706