2737
2734
عنوان

امروز سالگرد ازدواج ما و عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1405 بازدید | 65 پست
ممنونم گلم به همچنین 😊نمیدونم چی بخرم اتفاقا الان تو فکر بودم میگم من تا حالا عطر و ادکلان ندادم به ...

نه بابا همش چرته

تیکر کنکورمه 📚                                                              برام دعا کنید مرسی😚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم گلم به همچنین 😊نمیدونم چی بخرم اتفاقا الان تو فکر بودم میگم من تا حالا عطر و ادکلان ندادم به ...

ن عزیزم چرته اگه قرار بود جدایی بیاره من و شوهرم 10سال باهم نبودیم همش بهم عطر و ادکلن هدیه میدیم حتی عیدی شوهرم بهم عطر میده چون عاشق عطرم

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
۲ روز ازم بزرگتری😍😂 تولدت مبارک عزیزم😍💃💃💃💃

تولد خودتم مبارک پیشاپیش،من که منتظر فردام فقط😁😁😁😁

تیکر کنکورمه 📚                                                              برام دعا کنید مرسی😚
2728
💃💃💃مبارکه مبارکه 😍😘من ک از انقد ذوق میکنم از دوماه قبل همه رو آسی میکنم 😂

😂 😂 😂 من هیچ وقت هیچ ذوقی برا تولدم نداشتم

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
تولد خودتم مبارک پیشاپیش،من که منتظر فردام فقط😁😁😁😁

اجی من  24تیره

😂 😂 😂 من هیچ وقت هیچ ذوقی برا تولدم نداشتم

منم،همش خواهرم برام کیک میپخت،ولی میخوام ببینم عشقم قراره چیکار کنه😁

2738

اصلا آپلود نمیشه انگار نی نی سایت مشکل داره...

یارا کوچولو.....تو هنوزم دل اومدن نداری مامان؟ اینجا مگه چقد ترس داره.....ینی ما لایق داشتنت نمی دونی....؟ ما دنیا رو برات گلستون می کنیم....چقد تو پیج های دکتر ها و زایمان هاشون باشم و اشک بریزم....حسرت به کنار اون شوق که پس من کی اون لباس آبی رو تنم می  کنم و تو آخرین تکونات و تو دلم میخوری و نیم ساعت بعدش میای بغلم....یارا تو اصلا چه شکلی هستی؟  چشما ت چه رنگیه....رنگه چشای مادرت تو ۲۹ سالگی میشی متمایل به حسرته....یارا دستات ....مث دستای مامان کشیده است.....چال لپ بابات رو صورت قشنگت هست....یارا مامان تو صدای گریه ات چه جوریه؟ چقد آخه انتظار ...یارا اشکام خشک شد بیا......این تن دلش میخواد مهمونش باشی ۹ ماه....این زندگی تو رو می خواد....یارا مامان منتظرم نزار دیگه....یکم دلت با ما باشه با مرام.....دلم برات پر میزنه.....خدایاااا به دادم برس.....یه صلوات مهمونمون کن
من تا تولدم تموم میشه منتظر سال بعدم😂🤦‍♀️

😂 😂 😂 عزیزم 💋 مجردی

ن عزیزم چرته اگه قرار بود جدایی بیاره من و شوهرم 10سال باهم نبودیم همش بهم عطر و ادکلن هدیه میدیم حت ...

عه خب عطر میگیرم براش بچه ها هم براشون لباس زیر خریدم هدیه بدن بهش 😂😂😂 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
عه خب عطر میگیرم براش بچه ها هم براشون لباس زیر خریدم هدیه بدن بهش 😂😂😂 

ای جووونم مگه بچهات چند سالشونه

ن ی ساله عروسی کردم عزیزم😀

من فقط منتظرم ببینم شوهرم چی کادو میده بهم 😂پارسال ی پلاک زنجیر طلا کادو داد حالا امسال با این گرونی خدا ب خیر بکنه 😂

2706