2733
2734
عنوان

😁🎌بازی حدس کلمات🎌😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1008 بازدید | 127 پست
۳۶۵ ...  بقیشو بگید من تحت تاثیر فیلممممممممممم 😭😭😭😭

😐۳۶۵روز

فیلم......ولی قشنگی بود

یه داستانی هس که میگه؛تو جنگ‌ جهانی دوم یه پیانیست روس به دست نازی‌ها اسیر میشه و نازی‌ها بهش دستور میدن پیانو بزنه و شرط میبندن که اگه از پیانو زدن دست بکشه میکشنش.دو روز تموم‌ پیانو میزنه،آخر سر از خستگی بیهوش میشه.آخر داستانو یادته؟کشتنش!من با تک تک سلولای بدنم حال اون پیانیستو میفهمم،حس آدمی که تو راهی قدم گذاشتی که تهش هیچی نیست                                             

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

-ق-- * -ل-ی- هر کی گفتتتتتت یه کلمه ی دو بخشیه قبل ستاره و بعد ستاره

راهنمایی کن

🍼🍼یک عدد نی نی خوشگل تپل مپل تودلمه😎    خدایا‌شکرت که نعمت مادر شدن رو به من عطا کردی🤰🏻-->🤱🏻
2731
ناآرام نوازان نمکدان

افرین نمکدان ۱۰ امتیاز

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه  
😐۳۶۵روز فیلم......ولی قشنگی بود

اره 

دختره حامله بود من نفهمیدم اونجاشو

واییی من عاشقش شدم

بااینکه فیلم خیلی میبینم نمیدونم چرا خوشم امده انقد

شایدم چون کراش زدممم رو شخصیت اصلی

Are you lost baby girl?
2738

آ_ _ و‌ _

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه  
اره  دختره حامله بود من نفهمیدم اونجاشو واییی من عاشقش شدم بااینکه فیلم خیلی میبینم نمیدونم ...

خدایی😳منم نفهمیدم

یه خبری بهت بُدم👿؟

یه داستانی هس که میگه؛تو جنگ‌ جهانی دوم یه پیانیست روس به دست نازی‌ها اسیر میشه و نازی‌ها بهش دستور میدن پیانو بزنه و شرط میبندن که اگه از پیانو زدن دست بکشه میکشنش.دو روز تموم‌ پیانو میزنه،آخر سر از خستگی بیهوش میشه.آخر داستانو یادته؟کشتنش!من با تک تک سلولای بدنم حال اون پیانیستو میفهمم،حس آدمی که تو راهی قدم گذاشتی که تهش هیچی نیست                                             
-ق-س *  -لوی- هنوزم نمدونین چیه؟  یه  کلمه ی دو بخشیه قبل ستاره و بعد ستاره

لیلی فیلی ابیه😂😂😂😂نمیدونم😣

❤پرسپولیس زیباترین عشق جهان❤ناشنوا باش وقتی به آرزوهای قشنگت میگن محاله🗻     بی تو ناژیم هناسکم😍😍😍#مخاطب خاص☘‌کورد😍
2706