2737
2734

اولین روازی تولد بچتون (اول)چ حسی داشتین موقع شیر دادن .بغل کردن .بوی تنشون.یا هرچی بگید کمی دلمون وا شه😍💋😋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من هنوز تجربه نکردم ولی تجربه شنیدن کلمه مادرو دارم...دختر خالهام پسرخاله هام همشون بهم میگن مامان

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*

آرهههه بگین😍😍

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

اگه مرداحال ادمونگیرن حس خوبی داره البته که من تابچم سینموبگیره پدرم دراومد

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
2738

استرس همش از خواب ميپريدم فكر ميكردم زيرم له شده بعدش بى خوابى وكوليك وگريه شبانه وبار مسئوليت الان كه ٣ سالش شده يكم آروم شدم كه دو هفته ديگه بعدى مياد باز همون حس استرس ونگرانى

خدايا خودت ياورم باش كمكم كن 

چیزی نمیگم چون واقعا حس بدیه تا دوماه اول ترس و استرس و افسردگی. معدود آدما هستن اوکی باشن واقعا. لحظه تولدش واقعا حس فوق العاده داشتم از درد راحت شدم سبک شدم و بچم گریه نکرد اروم تو بغلم میلرزید سردش بود 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

منم مادرشوهرم اومد وکوفتم کرد

اما وقتی رفت خیلی خوب بود

دخترم گریه نمیکرد واروم بود

وقتی صبح بیدار میشی و ی نی نی کنارته خیلی کیف میده

کلی باهاش حرف میزدم و عشق میکردم

حتی وقتی میخوابید مینشستم بالای سرش تماشاش میکردم عین ندید بدیدا😄

2706