2726
عنوان

یادتونه پارسال آذر یه انفولانزایی اومده بود???

| مشاهده متن کامل بحث + 1602 بازدید | 103 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
كرونا از آذر ماه تو ايران بوده آذر و دي من تو همين نيني سايت كلي تاپيك ديدم كه چشايي و بويايي از دست ...

دقیقا منم چشایی و بویاییم رو از دست داده بودم من همیشه سرما میخورم و عادیه ولی اولین بار بود با وجود تزریق واکسن بهم میگفتن انفولانزا داری

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞

خب علایمش شبییه همه دیگه😐

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
منم اوایل دی ماه۹۸یه مریضی گرفتم همه علائمش مثل کرونابودتااواسط اسفندهم طول کشیدخوب بشم تنگی نفس وسر ...

دقیقا پسر منم اواخر دی مریض شد خیلی سرفه داشت خیلی، بعد کمتر شد تا اسفند ماه طول کشید

عزیزم الان کرونا بدجور بچه ها رو بد حال کرده 😪

اره ولی بیشتر بزرگترا فوت میشن تو اون زمان ولی لچه ها بود بیشتر😞یادمه بچه های خواهرشوهرم از تب انگار روی گونه هاشون سوخته بود انقدر گریه کردن ک نگو خداروشکر خوب شدن

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

ولی من سال ۹۶دی ماه ی مریضی سختی گرفته بودم تا خود فروردین طول کشید نمیتونستم نفس بکشم سر پا نمیتونستم وایستم ،اینقدر حالم بد بود ،شرایطم عین کرونا بود ،اونموقع ک کرونا نبود ،انفولانزا بود ،علایمشون شبیه 

منم میگم کرونا بوده

داماد عمو منم گرفت با تب شروع شد سر یه هفته گفتن ریه هاش درگیر شده و متاسفانه فوت کرد

حالا که فکر میکنم خیلی از علائمش به کرونا میخورد ولی گفتن آنفولانزا ست

نمیدونم چی بودلامصب اول شوهرم گرفت بدن دردتب بی حالی..بعدم بچه هام بعدم من باتب سرفه بدن درد...اگرم ...

اره اتفاقا واگیر دار بود. پسرم باباش رفته بود مغازه . چندتا شکلات فله ای خریده بود .شب خوردش بچم افتاد با تب ۴۰ درجه. بعد دوروز من گرفتم . بعد شوهرم. نیمه خوب بودیم رفتیم خونه مادرم . اوناهم گرفتن‌

2706