2726
عزیزم چندین ساله اول دکتری بعد ارشد بعد کارشناسی بعدم کاردانی  ترتیبش رعایت میشه  اینا ت ...

من خیلی نگرانم 😔😔😔😔

میتونم بپرسم همسرتون از کجا خبرارو دنبال میکنن که منم عضو بشم 

ممنون میشم

🌹برای اینکه هم حاجت شما و هم حاجت من روا بشیم یه صلوات لطفا بفرس🌹🎓📚میخوام دکتر بشم📒🎓🙏توروخدا واسم دعا کنید🙏
بنظرم اینا هی کنسل کنسل کنن بعد امسال کلا برگزار نکنن  اینا از سیاستاشونو  وگرنه ۶ روزه ...

😂😂😂 

اره عین تعطیلی بخاطر کروناس گفتن تعطیل همه رفتن شمال مجبور بودن هی میگفتن هفته اینده تعطیله باز هفته اینده میشد هفته بعدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره دکتری ک هیچی اسفند بود دوباره کنسل کردن هی بشین بخون بخون تا شب امتحانم جالبیش اینه تا شبشم باز ...

اره به خدا

هر چی تغییر تاریخ هست دقیقا چند روز مونده به آزمون دکتری انجام میدن

اصلا براشون مهم نیست چقدر بقیه دارن اذیت میشن جدا از استرسی که به خاطر این بیماری هست

من خیلی نگرانم 😔😔😔😔 میتونم بپرسم همسرتون از کجا خبرارو دنبال میکنن که منم عضو بشم  ممنون ...

اون بیچاره خبر نداشت برو روبیکا نصب کن اخبار فوری داره اونا 

کلم کنکورم سرچ کنی کل امارش میاد برات گوگل 

اقایون سایت لطفا در خواست دوستی ندید ک قبول نمیکنم باتشکر 😒
2728
😂😂😂  اره عین تعطیلی بخاطر کروناس گفتن تعطیل همه رفتن شمال مجبور بودن هی میگفتن هفته اینده ت ...

ار بابا اینا الان بگن امسال کنکور نداریم ملت میریزن اعتراض

بلدن چطوری نم نم هر چیو ب خورد ملت بدن !

اره به خدا هر چی تغییر تاریخ هست دقیقا چند روز مونده به آزمون دکتری انجام میدن اصلا براشون مهم نیس ...

اره انقدم فهم ندارن تکلیفو معلوم کنن ک بچه هاا نشینن بیخود بخونن !

اون بیچاره خبر نداشت برو روبیکا نصب کن اخبار فوری داره اونا  کلم کنکورم سرچ کنی کل امارش میاد ...

ممنون

🌹برای اینکه هم حاجت شما و هم حاجت من روا بشیم یه صلوات لطفا بفرس🌹🎓📚میخوام دکتر بشم📒🎓🙏توروخدا واسم دعا کنید🙏
2706