2726
عنوان

كرونا خواهش ميكنم بيايييد

1020 بازدید | 100 پست

من از عصر تنگي نفس گرفتم ريه ام هم ميسوزه

چند روز پيش هم رفتم دكتر گفت به خاطر تيروئيدت ضربان قلبت رفته بالا و باعث تنگي نفس شده

ولي الان خودم استرس گرفتم ميگم نكنه كرونا باشع و من متوجه نشم و ريه ام درگير بشه

حالا من چيكار كنم 

خيلي ميترسم بچم كوچيكه 

ميخواستم فقط كمي كمي دوستت داشته باشم از دستم در رفت عاشقت شدم

تب و لرز داری؟؟

در مدرسه کربلا کودکان به چشم خود دیدند که بابا دو بخش است بخشی بر صحرا و بخشی بر سر نیزه اما اینکه عمو چند بخش است را فقط بابا می‌داند   《صَلی الله عَلیک یا ابا عبدالله 》

منم تیرویید دارم همش تنگی نفس دارم مخصوصا وقتی استرس دارم

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از کجا میدونی ریه هات مسوزه؟!

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
2728

هر چیزی که کرونا نیست سرفه خشک یا تب داری؟ضعف بدنی چطور کرنا از پا میندازه

ﺩﺭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮔﺎﻫﯽ ﺑﺎﺧﺘﻪ ﺍﻡ ..ﮔﺎﻫـﯽ ﺑﺎ ﮐﺴانی ﺳﺎﺧﺘﻪ!ﮔﺎﻫــﯽ ﮔﺮﯾﻪ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻡ ...ﮔﺎﻫـــﯽ ﺑﺨﺸﯿﺪﻩ؛ ﮔﺎﻫﯽ ﻓﺮﯾﺐ ﺧﻮﺭﺩﻩ ﺍﻡ ... ﮔﺎﻫــﯽ ﺍﻓﺘﺎﺩﻩ!ﮔﺎﻫــﯽ ﺩﺭ ﺗﻨـــــــﻬﺎﯾﯽ ﻣﺮﺩﻩ ﺍﻡ ..ﺍﻣﺎ ﺣﺎﻝ؛ﺯﻣﺎﻧﺶ ﺭﺳـــﯿﺪﻩ ﮐﻪ ﺑﮕــﻮﯾﻢ : ﻣﻦ ﺍﺯ ﺗﻤــﺎﻡ ﺍﯾﻨﻬﺎ ﺩﺭﺱ "ﺁﻣﻮﺧــﺘﻪ ﺍﻡ "...ﺍﮐﻨﻮﻥ ﺧﻮﺷﺤــﺎﻟﻢ ﮐﻪ ﺧﻮﺩﻡﻫﺴﺘﻢ ... ﺷﺎﯾﺪﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺷﻢ ...اﻣﺎ ﺻﺎﺩﻗﻢ ..ﻣــــــﻦ ﺧﻮﺩﻡﻫﺴﺘﻢ ...!!ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺮﺍﯾﻢ ﮐﺎﻓﯿﺴﺖ ...🌼  
منم تیرویید دارم همش تنگی نفس دارم مخصوصا وقتی استرس دارم

واقعا ؟

به منم دكتر گفت چون ضربان قلبت بالاس نميتوني نفس بكشي و به ريه ات فشار مياد 

ميخواستم فقط كمي كمي دوستت داشته باشم از دستم در رفت عاشقت شدم
نه ندارم 

اولین نشونش تب و لرزه بعدشم حس چشایی رو از دست بدی

در مدرسه کربلا کودکان به چشم خود دیدند که بابا دو بخش است بخشی بر صحرا و بخشی بر سر نیزه اما اینکه عمو چند بخش است را فقط بابا می‌داند   《صَلی الله عَلیک یا ابا عبدالله 》

من‌یه مطلب خوندم اصلا کرکنا الکیه تایپیکم زدم ولی متاسفانه عکسا آپلود نمیشه که بتونم تو تایپیک بذارم

تا نگردی آشنا زین پرده رمزی نشنوی   گوش نامحرم نباشد جای پیغام سروش 
2706