2733
2734
عنوان

من ادم عصبی ای شدم😔😔😔

188 بازدید | 15 پست

اول بگم شغلمو دوست ندارم مجردم ۳۲ سالمه

سره کار ارباب رجوعها یه حرف  نامربوط بزنن سریع با تندی جوابشونو میدم

کلی از ادم سوال  میپرسن

ده بار باید براشون توضیح بدی

خسته شدم😔

کارمند دفتر اسناد رسمی ام

دوس ندارم برم سره کار دیگه

هزینه های سند که زیاده  همش با ما  جر و بحث  میکنن

کلا انگار نوکر عمشونیم

خیلی رو مخمن

😔

نمیدونم چه کنم

اعصابمو خیلی بهم میریزن 

پرخاشگر شدم

نمیدونم پول  ارزششو داره😔

حقوقش چنده

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂

عصرا دمنوش بابونه و گل گاوزبون ، اسطوخدوس و سنبل طیب بخور 

خیلیییی ریلکس میشی

همینجوری داری ادامه میدی تا به کجا خااااهر ؟!

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شغل هایی که با ارباب رجوع سرکار دارن ، واقعا اعصاب فولادی میخواد ‌

اگه واقعا کشش نداری ، استعفا بده و یه مدت خونه بمون و بعد دنبال یه کار بی دردسرتر برو عزیزم .

اعصاب و روان خیلی مهم تر از پوله

⁦♥️⁩⁦♥️⁩
2731
2738
فعلا  یک میلبون و هفتصد گفته صدتومن  یا دویست تومن  زیادش میکنه بیمه هم هستم تایمش ...

بگرد جاهای دیگ شاید درامد بیشتری داشتن

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂

والا تو این اوصاع مملکت بچسب ب شغلت این دوس ندارم بزار کنار ک فقط یه مدته بیکار ک بشی میفهمی اشتباه کردی ما ک برا شوهرامون همچین شغل دولتی با ماهی جدايل 1 تومن نیس تو ک عزیزم خانومی خرج خونه نداری برا خودت آیندت پس انداز کن یه مدت مرخصی بگیر برو مسافرتی جایی نطر من اینه براساس تجربه میگم 

برای سلامتی نی نی ازتون تمنا دارم یه صلوات بفرستید
وقتی از سره کار میام  انقد خسته ام  تمام  انرژبم میره از کار شنیون خوشم میاد خواستم ...

اگه مجردی فعلا همین حوزه کاری الانتو ادامه بده، اینجوری احتمال ازدواج خوبت بیشتره

بعدنم میتونی دوره شنیون بری

البته اگه میتونی آروم کنی خودتو و سرکار عصبی نشی و مهربون و باحوصله باشی که به چشم بقیه بیای  

2706