2733
2734
عنوان

داستان عجیب شوهرم با عشق قبلیش/ دیوونگیش مونده واسه من😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 99572 بازدید | 889 پست

همسرت عاشق نبوده 

يه مرد يه دخترو بخواد اسمون به زمين هم بياد پس نميكشه 

مثل برادرشوهر من كل دنيا گفتن نه و واقعا جلوش ايستادن اما گفت همين دختر والسلام مادر شوهر من همه از بي حياييش حساب ميبرن حريف پسرش نشد 

اخرم ٢١روز تمام برادرشوهرم لب به غذا نزد تا مامانش رضايت داد بره خواستگاري روز خواستگاري داماد عين يه مرده متحرك بود

روز خواستگاري مادرشوهرم نرفت 

بعد از ازدواجم خيلي سنگ انداخت( انصافا دلايل مخالفتشون موجه بود اما عشق ادم كور ميكنه) اما بازم برادرشوهرم مثل كوه پشت زنش ايستاد نميزاره اب تو دل زن و بچه ش تكون بخور 

بعدا متوجه ايراداي اساسي خانمش شد منتها انقدر دوستش داشت و داره تنهاش نگذاشت 

عشق يعني اين نه اوني كه شما تعريف ميكني 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر كسي از رابطشون خبر نداسته اين كي بوده خبر داسته ميرفته جلو بيمارستان ميخوتبه و جزو ميخره و .... حس ميكنم راوي داستان عشق همسرت دلش ميخواسته تو رو نابود كنه حتما از همسرت سوال كن

همسرم ،مهربانترين يار من بيمار شده براش دعا كنيد ممنون
2731
من به قولم عمل کردم و همه رو زود گذاشتم الآنم در خدمتتون هستم تا جوابتون بدم و باهاتون درد دل کنم

عزیزم این اصلا چیزی نیست که بخوای بخاطرش زندگی خودتو زهر کنی خیلی ها قبل ازدواجشون عاشق کس دیگه ای بودن و بعد اینکه ازدواج کردن کلا فراموش میکنن منظورم اینکه دیگه هیچ حسی به عشق قبلیشون نداشتن به نظرم من اینکه کسی که شوهرتون باهاش رابطه داشته اصلا مهم نیست که غریبه باشه یا فامیل 

اگه شما حرکت اشتباهی که خیانت محسوب بشه چه عاطفی چه جنسی به طور علنی از همسرتون ندیدین نمیتونید با ذهن خوانی غلطی که دارین برای خودتون تو ذهنتون داستان درست کنید خودتونو اذیت کنید ، چون حتی اگه به زبون نیارید با حرکاتتون و زبان بدنتون و ... تشعشعات این ذهن خوانیتونو به همسرتونو زندگیتون وارد میکنید و ضرر همه اینا به خودتون میرسه و شمایید که آسیب میبینید

من پیشنهاد میکنم گذشترو رها کنید و در حال زندگی کنید و سعی کنید بیشتر به همسرتون نزدیک بشید و رفیق هم باشید

و دست از ذهن خوانی بردارید 

🌻🌼خدا کافیییییییست🌼🌻                                           

اصلا به روی شوهرت نیار..نزار این موضوع برای شوهرت عادی بشه که خب تو دیگه میدونی...بزار همینجوری حرمت نگه داره و متعهد باشه مثل وقتی میخواست از مهمونی که اون خانوم بود زودتر بره.‌‌..عادیش نکن به مرور زمان همه چیز فراموش میشه...خیلییییی از ادما یه عشقی توی نوجونی قبل از ازدواج داشتن که دیگه هیچی ازش نمونده..میگی قبل کنکور بوده عشق توی اون سن و سال فقط هیجانات هورمونی هست و مقتضای سنشون.حساس نشو...اون کسی هم که اینارو برات تعریف کرده اصلا خوبی زندگیتو نمیخواد ازش دوری کن اگه خوشیتو میخواست هرچقدر هم اصرار میکردی میگفت نمیدونم خبر ندارم

2738
سلامببخشيد يه سؤال بي ربط ميتونم بپرسم!؟ شما همونيد كه توي يكي از تاپيكا گفتين دو بار دماغ عمل كردي ...

سلام ،نه فکر کنم اشتباه گرفتید.من جراحی کردم ولی یکبار اونهم ۱۴ سال قبل  بله راضی هستم

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
برادر شوهرت حبيب تو ليسانسه ها نبود احيانا!?!😂😂😂

😂😂😂😂تا حدودی🤣🤣🤣

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂
2706