2733
2739
عنوان

بیایید یه چیزی براتون تعریف کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1456 بازدید | 123 پست
خب وقتي نسبت به بقيه جاها نصف قيمته پيشكشي نيست ؟؟

ببین هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمیگیره هلوهاش درجه یک نبوده که ارزون میداده کاسب ها نمیزارن حقشون خورده بشه 

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

یک دفعه وانتی میوه آورد همسایمون گفت درهمه یا جمع کنم ؟ وانتیه گفت جمع کن یهو با ذوق منو همسایمون مشما برداشتیم جمع کنیم یهو مشما رو گرفت کشید از دست خانمه گفت اینقدر ارزون میدم ب دلته جمعم کنی بده من بده من پلاستیکو منم عصبی شدم پلاستیکشو انداختم جلوش گفتم یک سوال کردییم نگفتیم حتما جمع کنیم چ مرگته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بقیه رو نمیدونم . ولی من دوست ندارم از روی ترحم به کسی کمک کنم . واقعا از روی مهربونی (البته تعریف ا ...

اره همچین تفکری خیلی خوبه

میگم موقعیت کمک چجوری پیش میاد برات؟

من نمی بینم کسی رو 

به گدا هم پول نمیدم آخه فک میکنم باند هستن و حیله گرت

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم برای من خواهد افتاد 😊😍😍  کی بود این رو راه انداخت 😑؟ فک‌کردم عقب افتادم منم همین  امضا رو زدم🤦‍♀️
2731
خخ نه ندارم  تا حالا هم ازشون خريد نكردم  ولي بهتره تا يه موضوعي ميشه  سريع إحساسي ن ...

این موضوع هرروز نظاره میکنم تو کوچه خیابون یا اطرافمون الانم ما داریم بحث میکنیم که واقعا این کارا درست نیست و یه جمله معروف هست که میگه ای که دستت میرسد کاری بکن..اونا آدم نیستن ولی ماها اگه ببینیم و بی تفاوت باشیم خیلی بی رحمیه !!!

اون وانتی آدم نباشه ما که دیدیم باید انسانیت خودمون به جا بیاریم کسی که سنش زیادشده به خدا گناه دارن که دلشون شکسته بشه 😘

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2738
اره همچین تفکری خیلی خوبه میگم موقعیت کمک چجوری پیش میاد برات؟ من نمی بینم کسی رو  به گدا هم ...

خیلی وقتا شده مثلا توی بازار دیدم یه بچه داره گریه میکنه واسه یه بستنی یا خوارکی که مامانش نمیخره .. سریع میرم میخرم میدم بهش لبخند اون بچه یه دنیا آرامش بهم میده یا اینکه میشناسم کسایی که رو توان خرید یه کیلو گوجه خیار رو ندارن میخرم میدم بهشون تا بخوان بگن نه .میگم فقط صلوات بفرست ...کمکهایی که کردم شاید از ۵۰ هزار تومن بالاتر نبوده و خیلی برکت واسم داشته . تو فامیل هم تا جایی که بتونم کمک میکنم 

اللهم عجل لولیک الفرج 🤲 عاشقتم  یا صاحب الزمان(عج) ❤️❤️
این موضوع هرروز نظاره میکنم تو کوچه خیابون یا اطرافمون الانم ما داریم بحث میکنیم که واقعا این کارا د ...

اره درست ميگين اما بخدا هر پيرمرد يا پيرزني معصوم و پاك و مهربون نيستن بعضياشون حتي با سن بالا از اخرت و اون دنيا ترسي ندارن و يه بدي هايي ميكنن ديدم كه ميگم  

به نظرم صرفا به خاطر اينكه كسي سنش بيشتره نبايد بگيم ديگه كاملا حق با اونه يا هر كار كرد درسته 

و خدايي كه به شدت كافيست🌱
این موضوع هرروز نظاره میکنم تو کوچه خیابون یا اطرافمون الانم ما داریم بحث میکنیم که واقعا این کارا د ...

واقعا حرفتون درسته با این وضعیت اقتصادی الان دیگه داریم بیشتر می بینیم😭😭😭

2706