2737
2739
عنوان

ی سوال اعتقادی

4442 بازدید | 22 پست

من یبار امتحانی یه ذکری گفتم حاجتمو گرفتم ولی حس میکردم به زوره انگار رسیدن به خواستم... و رها کردم

دلم میخواست بدون ذکر داشته باشمش و کاملا دلی باشه!

ب نظرتون اشتباهه با ذکر کسیو بدست بیاری؟

مث معجزه بود حاجت رواییم چندبار امتحان کردم جواب داد، بااینکه عقیدم قوی نبود!

دیگه سمتش نرفتم ترسیدم

من یکی شدم که دیگه خیلی فرق باهام داره سلیقت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نه خدا میگه همه چی رو از من بخواین

این فریب شیطانی هست

التماس دعا

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2738
همش میگم نکنه تسخیرش کردم

عزیزم  خداوند  عاشق اوناییه ک در دعا کردن اصرار میکنن 

و این ینی خدا رو خوب شناختن و میدونن همه چی دست خداست 

همه ی حالات و رفتار و احساس ما  از خداست 

پس خدا بخواد میشه ،نخواد نمیشه 

دعا قضای حتمی رو  برمیگردونه 

دعا کنیم دعا 🤗🤗🤗

🍒🍹

عزیزم اینکه شما بگی به زور از خدا گرفتم کفره. چون به زور گرفتن یعنی شما خدا رو مجبور به دادن حاجت کردی .اجبار هم نوعی نقص و انفعال هست .شرط داشتن توحید اینه که شما معتقد باشی خداوند هیچ نقصی نداره و منفعل نمی شود پس این اشتباهه. شما دعایی کردی و خداوند اجابت کرده 

ذکر رو بگو ببینم  چی گفتی

ذکر سنگینیه لطفا بی جهت نگین

اللهم انت القادر وانا المقدور فمن یدع المقدور الا القادر فبل اذان ظهر ۲۰۰ مرتبه ب ی روز نمیرسید حاجت میداد اصلش سه روزه . استغفار کردم چیزیو ب زورنخواستم ترسیدم راستش

عزیزم اینکه شما بگی به زور از خدا گرفتم کفره. چون به زور گرفتن یعنی شما خدا رو مجبور به دادن حاجت کر ...

خب اصرار بیش از حد میشه

ذکر سنگینیه لطفا بی جهت نگین اللهم انت القادر وانا المقدور فمن یدع المقدور الا القادر فبل اذان ظهر ...

ذکر کامل اینه؟

اگه امضامو دیدی واسم دعا کن به حاجتم برسم یه صلوات واسم بفرست❤😘😍
2706