2733
2734

همين دو دقيقه پيش يه كوووووه ظرفو شستم واي دوتا سينك پررررر ظرف كثيف هرچيم ميشستم تموم نميشد آخرش فهميدم حااااالم از ظرف شستن بههم ميخوره حاضرم كل خونرو گردگيري كنم يه گوني لباس بشورم يه تيكه ظرفو نشورم😣😒

كسي اينجا مثل من هست?

خير سرمم مجردم آينده قراره چه خاكي توي سرم بريزم😭😭😭😭😭😣😣😣😣😣😣😣😣

🦋🖤Johnny depp fan🖤🐰                                            #پاترهد○-○⚡    #slytherin🍏                                              زرتشت چه زیبا گفت : ای کاش آنقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش می کردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را می سوزاندم، که مردم خدا را برای خودش بپرستند نه برای بهشت و جهنم :)🌌                                               

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من از بچگی میدونستم از این کار متنفرم 

دقیقا از وقتی فهمیدم ظرف شستن با آب بازی فرق داره😂😂😂

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

اوف آره بابا ما ک خانوادگی اینجوریم بیچاره مامانم 3 تا دختر داره هیچ استفاده ای نبرد ازشون فکنم داداشم بیشتر از ما شسته   ... بابا مجردی سخت نگیر ماشین ظرفشویی میخری پول جم کن برا قرصاش از الان

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
2706