2733
2734

خواهش میکنم کمکم کنید هر کی هر چی میدونه بگه علائم کرونا تو بچه ها چیه دختر 6ساله ام تب میکنه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

نمیدونم عزیزم من اول پسر کوچیکم تب کرد ی ذره بی حال بود یکی دوبارم سرفه کرد بعدش خوب شد ولی خودم الان ۸ روزه مریضم ۲ بار رفتم دکتر سرم زدم امروز دکتر گفت احتمالا کروناست خداروشکر بچه هام و شوهرم مشکلی ندارن خودم سردرد و سرگیجه و سرفه و تب داشتم ک الان بهترم ۵ روزم هست ک حس بویایی ندارم البته کم کم داره برمیگرده

ب دوس پسرتون میگین مای کینگ؟؟؟!!!خود فرحم شاه رو ممد صدا میکرد✋😐😂😂

خدایا این بار استرس بخاطر یه م‌شت لجن خور باید تحمل کنیم این حقمون نیست با اینهمه گرونی. بیکاری 

درد دارم درد تنهایی به دکتر بگویم کجایم درد می‌کند که مسکن ننویسد نمی‌خواهم تسکین یابد میخواهم برود 😓😓😓
نمیدونم عزیزم من اول پسر کوچیکم تب کرد ی ذره بی حال بود یکی دوبارم سرفه کرد بعدش خوب شد ولی خودم الا ...

پس خدارو شکر  داری رد میکنی ،برای سلامتی خودت و‌خانوادت صلوات میفرستم😍

عشق یک زینب و هفتاد و دو سر میخاهد  .........بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد.....سلام ب روح بلند حاج قاسم سلیمانی٬ دشمن خوب بداند امروز سردار ما بی واسطه پیام میفرستد و بی انکه رصد شود ب خطوط سرکشی میکند و قوی ترین رادار ها و پهپادهای شما نمیتواند روح بلند او را هدف قرار دهد. دشمن بداند امروز یک ایران قاسم سلیمانیست.  پای اولاد علی ک درمیان باشد خودم بند پوتین جگرگوشه ام را سفت میکنم.      اللهم ارزقنا شهادت
2706