2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بستگی ب نوعش داره. اگه زده مخصوص سالاد و غذا ک توی خورشت و پلو‌میشت. اگرم زده سرخ کردن ک سرخ کردن

والا.... با این نوناشون🤨به نی نی یار قول دادم اگه عصبانی شدم فقط تودلم فحش بدم؛ دل جونم ولی بلندگو قورت داده انگار🤭😆فازت چیه میگی مخالف نظرمی ریپلای نکن؟!🤔سلطااااان تو نظرت رو بگی، ما حرفمون رو قورت بدیم؟؟😏هرکی میگه طرز پوشش و حرف زدن و کوفت و زهر مار هرکسی به خودش مربوطه خر🐴 است...( دلم میخواد؛ به خودم مربوطه😎)

بهتره به خاطر سرخ کردن ازش استفاده نکنی

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
2738

مناسب سالا و در حد تفت دادنه نباید حرارت زیاد ببینه من برای زرشک نیمرو و این جور چیزا که حرارت زیادی نمیخواد استفاده میکنم

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

نقطه ی دود روغن زیتون پایینه برای سرخ کردن نمیشه استفاده کرد فقط در حد نیمرو ولی برای سالاد و داخل غذا میشه 

سرخ نکنی چیزی رو باهاش

تاپیک توانبخشی یا ناتوان سازی رو بخونید سوالی بود در خدمتم 

عجیبه همه گفتید برای حرارت بالا نباشه درصورتیکه روغن زیتون تا ۲۰۰ درجه دما رو راحت تحمل میکنه 

من خودم خورشت باهاش پختم روغن پیاز کردم عالی بوده

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
2706