2733
2734

همسرتون چند تا بلیز شلوار داره 

وخودش تمیزه یا شما هی میشورید 

هرچند وقت لباس همسرتون رو میشورید

همسرمن مجرد بود بشدت تمیز ونامزدی هم همین طور اما الان ن شلخته شده

خدایا هرچیزی ک به صلاح هردوجهانم است راخودت رقم بزن الهی آمین...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من خودم مجردی خیلی شلخته بودم ظاهرم مرتبو تمیز بود ولی اتاقم آشفته از وقتی ازدواج کردم چون همسرم مرتبه منم مرتب شدم

همسرم لباساش خیلی خوب نگه میداره برای همین تعداد پیرهن و شلواراش زیاد شده 

فقط جمعه ها میشورم به کمک هم اتو میزنیم

شوهر من که خودش نمیشوره من میریزم تو لباسشویی بعدشم اتو میکنم در هفته دو بار لباس کارشو عوض میکنه شنبه و سه شنبه بقیه مواقعم مرتبه منم اگه یکی بود لباسامو میشست اتو میکرد همیشه مرتب بودم

یه کمد پر لباس داره 

همیشه باید اتو کرده باشه 

خودش خیلی مرتب و تمیزهست 

هفته ای عوض میکنه یعنی جمعه به جمعه

خیلی هم با سلیقه هست نمیدونم چرا لباس هاش خراب نمیشه 

من تند تند مانتو هام پرز میده ولی یه مدت تصمیم گرفتم مثل اون لباس بپوشم شاید تند تند خراب نشه

اخه من هر سری میرم بیرون یه مانتو دیگه  می پوشم ولی دیگه میخوام یه مانتو رو مثلا یه هفته بپوشم بعد عوض کنم 

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!

لباس زیاد داره تند تند عوض میکنه ،منم‌میندازم‌ماشین اتو میزنم،به نظرم شوهرت اگه مجردی مرتب بوده الان شلخته واسه شما زشته ،میگن قبلن  مادرش حواسش بودا الان خانمش بهش نمیرسه 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
2706