2733
2734
عنوان

چرا جاری ها من اینهمه حسودن....!!!

459 بازدید | 46 پست

سلام بچه ها چرا جاری های من اینجورین حرفاشون پر طعنه است انگار ارث شون خوردم  مثلا من درس میخونم (طبقه بالا نشستم خونه مادرشوهرم تا خونمون ساخته شه وبریم.) وقتی جاری هام میان امروز ناخوادآگاه دیدم سرک میکشن ت اتاقم ببین چیکار میکنم یا به وسوکم میگن هان فلان چیز برای اون خریدی چرا برای من نمیخری درصورتیکه دوبرابرشو برای اونا خریده خب چرا لطفای که به اونا کرده نمیبینن یا وقتی میبینن من لباس جدید خریدم خودشو میکشن لباس جدید بخره یا باید طلاهاش از من بیشتر باشه ببینن وسایل آشپزخونه من بهتره خودشون میکشن بهتر باشن رفتارهاشون یه جوری انگار میخوان منو بخورن نه تنها کلا جاری هام با همدیگه هم همینجورین. رفتارهاشون واقعا آزار دهنده است چطوری کنار بیام نمیتونم.یه جوریه اخلاقاشون زیاد خوشم نمیاد هرچی میخوام دور باشم ولی بازم نمیشه یعنی میان خونه مادرشوهرم واقعا چ وضعشه چرا اینجورین؟؟ خیلی عصبیم.. 😐😐😢😢

خدایا مرسی که منم لایق مادر شدن دونستی میشه برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات بفرستین.. مرسی از همتون ان شالله به حاجت دلتون برسین😍😍🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم من منظوری ندارم عادت کردم 😭 دوست داشتم باهات راحت باشم اینطوری برداشت کردی دیگه نمیام اونجا&n ...

مثلا تو جاریییشی😂

خدایا شکرت برا اینکه ب بزرگترین خواستم ک ادامه تحصیلم بود رسیدم مهرماه1400 دانشجوام😍😍😍😍😍😍😍😍وزن شروع64200🙁🙁🙁🙁قد160 وزن هدف56😍😍😍😍😍
2738
جاری همینه بهش عادت کن

خب جاری  ی چی دوطرفس اگ اون اینطوری یعنی ماهم مثل اونایییم 

خدایا شکرت برا اینکه ب بزرگترین خواستم ک ادامه تحصیلم بود رسیدم مهرماه1400 دانشجوام😍😍😍😍😍😍😍😍وزن شروع64200🙁🙁🙁🙁قد160 وزن هدف56😍😍😍😍😍

ازشون فاصله بگیر عزیزم مثلا باهاش سرد رفتار کن حریم بزار برا زندگیت مثلا منو جاریم بعد از ۳ سال حتی شماره همو نداریم وقتی هم ک همو میبینیم ک خیلی کم پیش میاد در حد سلام احوالپرسیه رابطمون 

مقصر خودتی اگه ی دوهزاری جلوت ادا تراول در میاره 😑
واقعا شناختمش 

حالا واقعا جاریشی یا نسبت دیگ

عزیزم من منظوری ندارم عادت کردم 😭 دوست داشتم باهات راحت باشم اینطوری برداشت کردی دیگه نمیام اونجا&n ...

کجا😂😂😂

خدایا مرسی که منم لایق مادر شدن دونستی میشه برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات بفرستین.. مرسی از همتون ان شالله به حاجت دلتون برسین😍😍🌹
2706