2703
2553
عنوان

قبل از رسیدن ب آرزوت حست چی بود؟؟

83 بازدید | 12 پست

دوس دارم وقتی میگید انرژی مثبت میگیرم

وقتی غرق در افکار منفی میشم این حرفا آرومم میکنه و بر خلافش حرفای منفی تا مدت ها ذهنم رو آشوب میکنه در حدی میگم دیگ آرزوهامو نمیخام

برام بگید از حال قبل از رسیدن ب آرزوتون؟

حتی تویی ک ب آرزوت نرسیدی ب قلبت رجوع کن ببین قلبت بهت چی میگه؟

بهم بگو؟🌱

عزیز دلت دلم روشن بود حسش میکردم تو آینده نردیک لمس میکردم خوشحال بودم 

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم که تو ارزوم کاش برسم

دنیای من⚽ دنیای شما🌍 صلح طلبم ولی جنگ بلد                    اگه نظرت مخالف منه ریپلی نکن  چون من زبون گوساله ها رو حالیم نمیشه اینجا چندتا گوساله هست که فرار کردن اسمشو نمیارم فک  کنم ساکن استر...✋
2720

میدونی من فکر میکردم هیچوقت به ارزوم حتی نزدیک نمیشم ولی برای اولین بار با تمام قلبم به خدا اطمینان کردم اون یه قدم نزدیکم کرد به رویاهام خیلی حسی خوبی دارم امیدوارم بهش برسم برام دعا کنید

لطفاااا برای رسیدن به حاجت دلم یه صلوات بفرستید لطفااا
میدونی من فکر میکردم هیچوقت به ارزوم حتی نزدیک نمیشم ولی برای اولین بار با تمام قلبم به خدا اطمینان ...

ب خدا اعتماد کنه 

مطمئن باش تنها کسیه ک میتونی بهش اعتماد کنی

خودتم گفتی اعتماد کردی و یک قدم نزدیک شدی

دوست خوبم الهی خدا ب آرزوت برسونتت و یک عمر خاطره ی اعتمادت ب خدارو تعریف کنی

الهی خوشبخت و سلامت باشی

2714
من مثه دیوونه ها میخندیدم هر کی آزمایشگاه بود تعجب میکرد گاهیم خندش میگرف کاش اون روز بود

جواب آزمایشت مثبت بود

ای جانم تا باشه ازین خنده ها

امروز اتفاقا با ی خانوم تو اتاق سونوگرافی بودیم بهش گف بارداری بیچاره شوکه شده بود از خوشحالی

حسش رو خریدار بودم😅

ب خدا اعتماد کنه  مطمئن باش تنها کسیه ک میتونی بهش اعتماد کنی خودتم گفتی اعتماد کردی و یک قدم ...

دقیقا برای توهم همچنین ایشلا به همه آرزوهات برسی وخوشحال باشی

لطفاااا برای رسیدن به حاجت دلم یه صلوات بفرستید لطفااا
اینکه به آرزوهات فکر کنی و بخوایی برسی خیلی خوبهدولی نشه همه زندگیت جوری نشه نتونی از حالت لذت ببری ...

من اصرار نمیکنم😊

اگر نرسم هم باز هم خداروشکر میکنم🌼

هر چی خدا بخاد🌱

جواب آزمایشت مثبت بود ای جانم تا باشه ازین خنده ها امروز اتفاقا با ی خانوم تو اتاق سونوگرافی بودیم ...

نه جواب آزمایش خالم ۲۲ سال بچه دار نمیشدن خیلی راهارو رفته بودن و ناامید بودن خواست خدا بود من بیشتر از خودش خوشحال شدم کلا  اینجوریم😂😂