2726
عنوان

سوزش . . . . دارم....😑😑

229 بازدید | 18 پست

خاموما احساس میکنم دستشویی دارم اما میرم دستشویی ادرارم کمه و‌زرد رنگ سوزشم جوریه ک از چشمام ‌اشک میاد یکی دو ثانیه ...

کمرمم سمت چپ درد میکنه داخل ب ا س ن م 

عفونت ادرار علایمش همینه؟؟؟؟😦😦😦

اینا تو رو اذیتت میکنن🖤نیومده خسته ات میکنن🖤 همه جوره من پشت توأم🖤بیا قایم شو پشت خودم🖤✨....من خسته ام میشه درکم کنی خدا.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آخ آخ عفونت گرفتی

هیچ اشکالی نداره اصلا نترس، فردا برو دکتر یه قرص بهت میده خوب میشی

منم پارسال اینطوری شدم، یه هفته قرص خوردم خوب شدم. وقتی قرصه رو میخوری ادرارت رنگش نارنجی پر رنگ میشه ، مشکلی نیست تعجب نکنی

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙

بله عفونت ادراری هست

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند

من دارو واسه صورتم مصرف میکنم دوسه روز سوزش ادرار داشتم بعد از یکی از اقوام ک پزشکه پرسیدم گف واسه عوارض داروهاته اب خیلی بخور خوب میشی الان خوب شدم چون ادرارو اسیدی میکرد

من موقعی ک احساس دسشویی داشتم خیلی سوزش داشتم بعدش تا نیم ساعت خوب بودم دوباره شروع میشد

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞
منم این جوریم،ولی دکتر رفتم ازمایش دادم گفت عفونت نداری

پس چیکار کردین؟

اینا تو رو اذیتت میکنن🖤نیومده خسته ات میکنن🖤 همه جوره من پشت توأم🖤بیا قایم شو پشت خودم🖤✨....من خسته ام میشه درکم کنی خدا.....
2706