2733
2734
عنوان

عکس عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 636 بازدید | 73 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کیک تولد مامانم عشقم برای مامانم خریده بود

یه پرسپولیسی دو آتیشه ۹۹/۹/۹مشکل گرفتاری عشقم حل شد ماشینشم دادن  مشکل زمینمونم به امید خدا حل شد مامانم خوب شد منم عملهای که لازمه انجام دادم خونمونو عوض کردیم رفتیم همونجای که مامانم من و عشقم دوست داریم خونه جدید خریدیم ❤حواسم به توئه هوا سمت توئه هوا سمتیه که برسم به توئه❤                                                                          💗تو مرا جان و جهانی💗                          💖تا ابد با من باش💖                                               💘دوستت دارم و هیچ چیز جز این ندارم💘             💕 با تو در نهایتم من💕                                        💝 عاشقتم عشقم عشق منی عشقم جون منی جونم💝        
2728
کیک تولد مامانم عشقم برای مامانم خریده بود

دستش درد نکنه چ دوماده خوبی

١۴۰۰/۵/٢۰ بچم تو هفت هفتگی سقط شد به دلیله تشکیل نشدنه قلبه کوچولوش😔خیلی اذیت شدم اما به خدا ایمان دارم و میدونم که هوامو داره...دوباره میای تو دلم مامانی😍
خیلی مراقب باش بدترم میشه اوضاع😓 قرنطینه بمونید

من بچه ها هستیم ولی همسرم مجبوره..ان شاءالله ک اوضاع خوب بشه واقعا سخته مخصوصا برابچه هاخیلی حوصلشون سررفته

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
2738
چرا یه چیز دیگه خوندم😐

چی خوندی

١۴۰۰/۵/٢۰ بچم تو هفت هفتگی سقط شد به دلیله تشکیل نشدنه قلبه کوچولوش😔خیلی اذیت شدم اما به خدا ایمان دارم و میدونم که هوامو داره...دوباره میای تو دلم مامانی😍

😂😂😂😂😂

کم کم ما هم کتلت میشیم از گرما.نگران نباش!اونم خوشمزه اس    

کتلتم خوشمزس 😜😜من کلا همی چی دوس دارم😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
دستش درد نکنه چ دوماده خوبی

مرسی عزیزم آره خیلی دست دلبازه مهربون 😍😊

یه پرسپولیسی دو آتیشه ۹۹/۹/۹مشکل گرفتاری عشقم حل شد ماشینشم دادن  مشکل زمینمونم به امید خدا حل شد مامانم خوب شد منم عملهای که لازمه انجام دادم خونمونو عوض کردیم رفتیم همونجای که مامانم من و عشقم دوست داریم خونه جدید خریدیم ❤حواسم به توئه هوا سمت توئه هوا سمتیه که برسم به توئه❤                                                                          💗تو مرا جان و جهانی💗                          💖تا ابد با من باش💖                                               💘دوستت دارم و هیچ چیز جز این ندارم💘             💕 با تو در نهایتم من💕                                        💝 عاشقتم عشقم عشق منی عشقم جون منی جونم💝        
2706