2737
2734
عنوان

کیا برای کنکور آمادن😬

| مشاهده متن کامل بحث + 750 بازدید | 80 پست
ایشالا امسال قبول میشی خانوم دکتر   منم اتفاقن یه دوست داشتم آرزوش پزشکی بود بعد کلی تلاش ...

مرسییی عززیییزممم..حرفات خیلی بهم انگیزه داد😍😘

لطفا برای آرامشم دعا کنید🌹                                                به یک پرستار بچه جهت آرام کردن کودک درونمان نیازمندیم:))❤💙❤...شده دلتنگ کسی باشی و از شدت حزن" وحشی و هار شوی پاچه بگیری همه را"؟      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من رشتم روانشناسی  هدفمم روانشناسی شهید بهشتی تهران💗😍 میدونم بلند پروازم اما خب یه سال ...

عزیزم حالا جدا از بحث کنکور😅 کتاب روانشناسی خوب میشناسی به درد یه دختر بیست ساله بخوره؟

لطفا برای آرامشم دعا کنید🌹                                                به یک پرستار بچه جهت آرام کردن کودک درونمان نیازمندیم:))❤💙❤...شده دلتنگ کسی باشی و از شدت حزن" وحشی و هار شوی پاچه بگیری همه را"؟      
2731
مرسییی عززیییزممم..حرفات خیلی بهم انگیزه داد😍😘

😘😘😘😘 

من در تاریخ ۹/۹/۹۹ یعنی روز تولدم ب کسی ک سالهاست دوسش دارم رسیدم♥️😍 اون دانشگاهی  ک میخوام قبول شدم😍♥️ خدایا شکر  ♥️♥️  
واسه دکترا و ارشدم میگفتن تعویق نداره ولی داشت کلا کارشون مشخص نیست

من الان نگاه کردم دیدم تعویق نشده ک همون ۳ مرداد ک 

من در تاریخ ۹/۹/۹۹ یعنی روز تولدم ب کسی ک سالهاست دوسش دارم رسیدم♥️😍 اون دانشگاهی  ک میخوام قبول شدم😍♥️ خدایا شکر  ♥️♥️  
2738
خودت باش دختر. شرمنده نباش دختر . لطفا گوسفند نباشید.

ممنونم گلم بابت راهنماییت😘😘😘

تنگیه نفس دارم علائم کورونا هم دارم نامزدم قسمم داده گفته ساله دیگه میری ان شالله😞😞همه چیمو باختم& ...

اگه کرونا نداری برو امتحان بده چون تا سال دیگه حالت همش بد و احساس پشیمونی میکنی 

برا سلامتی امام زمان و خانواده ام و خودم صلوات میفرستی😍😘
من الان نگاه کردم دیدم تعویق نشده ک همون ۳ مرداد ک 

bit.ly/2TohKHU

⚠️انتشار اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص تغییر زمان برگزاری آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری ۹۹

سازمان سنجش آموزش کشور با انتشار اطلاعیه ای کوتاه اعلام کرد: با توجه به تصمیمات اتخاذ شده تاریخ و زمان برگزاری آزمون های دکتری و کارشناسی ارشد ناپیوسته تغییر یافته است بدیهی است تاریخ و زمان برگزاری جدید ازمونهای فوق الذکر پس از ابلاغ وزرات بهداشت درمان و اموزش پزشکی اطلاع رسانی خواهد شد.

آخرین اخبار کارشناسی ارشد ۹۹ 👇👇👇

https://t.me/joinchat/BBL_7jwX1ClGSMjA1AXthQ

۹/۹/۹۹من به آرزوم خواهم رسید🥰خدایا شکرت
عزیزم حالا جدا از بحث کنکور😅 کتاب روانشناسی خوب میشناسی به درد یه دختر بیست ساله بخوره؟

کتاب شیب ست گادین خوبه 

چون کنکورم داری برات مفیده در مورد موفقیت ، انگیزه

هنر متوقف نشدن هنر ادامه دادن برای هدف  🤩

bit.ly/2TohKHU ⚠️انتشار اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص تغییر زمان برگزاری آزمون های کارشناسی ارشد و ...

مرسی عزیزم 😘😘😘😘

2706