2733
2734
عنوان

کیا برای کنکور آمادن😬

| مشاهده متن کامل بحث + 750 بازدید | 80 پست
مرسی عزیزم اسم کنکور میاد دیگه گریم میگیره اینم شانس ماها بود امتحاناتمون اونجوری اینم از کنکور

آره واقعن اوج بد شانسی ماهاست  😬😬

من در تاریخ ۹/۹/۹۹ یعنی روز تولدم ب کسی ک سالهاست دوسش دارم رسیدم♥️😍 اون دانشگاهی  ک میخوام قبول شدم😍♥️ خدایا شکر  ♥️♥️  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خدا خیرتون بده من ی هفته زمان بیشتر میخواستم برای مرور اینجوری صد درصد رتبه ام زیر ۱۰۰میشه ایشالله

ان شاءالله

لطفا برای آرامشم دعا کنید🌹                                                به یک پرستار بچه جهت آرام کردن کودک درونمان نیازمندیم:))❤💙❤...شده دلتنگ کسی باشی و از شدت حزن" وحشی و هار شوی پاچه بگیری همه را"؟      
خدا خیرتون بده من ی هفته زمان بیشتر میخواستم برای مرور اینجوری صد درصد رتبه ام زیر ۱۰۰میشه ایشالله

عزیزم رشته چیه ؟ 

من در تاریخ ۹/۹/۹۹ یعنی روز تولدم ب کسی ک سالهاست دوسش دارم رسیدم♥️😍 اون دانشگاهی  ک میخوام قبول شدم😍♥️ خدایا شکر  ♥️♥️  
2738
😂😂 ب خودت فشار نیار  مدیتشین انجام درس بخون اما استراحتم کن زیاد بهش فک نکن  منم مثل توا ...

والا من این سه ساله دارم می خونم😅😖بخاطر پزشکی تاحالا دوبار پشت کنکور موندم🥴

لطفا برای آرامشم دعا کنید🌹                                                به یک پرستار بچه جهت آرام کردن کودک درونمان نیازمندیم:))❤💙❤...شده دلتنگ کسی باشی و از شدت حزن" وحشی و هار شوی پاچه بگیری همه را"؟      
رشتتون چیه؟؟ هدفتون چی بود 

من رشتم روانشناسی 

هدفمم روانشناسی شهید بهشتی تهران💗😍

میدونم بلند پروازم

اما خب یه سال بیشتر دارم میخونم هر روز 

یجورایی حقمه واقعن😁

والا من این سه ساله دارم می خونم😅😖بخاطر پزشکی تاحالا دوبار پشت کنکور موندم🥴

ایشالا امسال قبول میشی خانوم دکتر 

منم اتفاقن یه دوست داشتم آرزوش پزشکی بود بعد کلی تلاش پشت کنکور بعد دوسال قبول شد 

تو هم میتونی فقط انگیزتو از دست نده 🤩🤩🤩

خب الان تعویق واسه ارشد و دکتری چه کار میتونه بکنه ؟

فوقش بیشتر مرور میکنیم درسها رو 

2706