2726

شوهر خواهرم تست داده 

تست خون داده میگن جوابش پنجره هستش از بیست آیتم ۱۹تاش منفیه یکیش مثبت فردا باید مرحله دومش رو بده 

کسی تجربه داره اینجوری 

جوابش چیه

خواهرم استرس داره سکته میکنه😔😔😔

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
عزیزم چه علائمی داشته؟

فقط بدن درد 

اونم از حموم اومده بوده جلوی باد کولر گازی خوابیده بوده فدات شم

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
شوهر منم گرفت فقط حس بویایش رو از دست داد الان بهتره به خواهرت بگو نترسه فقط مایعات گرم زیاد بخوره ش ...

واای کاش نباشه 

امروز خواهرم اومد اینجا خاله هامم بودن پیرن و ریه هاشون ضعیفه خیلییی برا اونا میترسم

دخترمم میگه مامان پام دردمیکنه نمیدونم کروناست یا نه ،خدا کنه نباشه

نه بابا پا درد 

من تاحالا نشنیدم 

بد به دلت راه نده دوستم

مامانم منم بیرون بوده عرق کرده آب یخ خورده

ینی هیچی نی 

نه؟؟

چقدر ترسناکه لعنتی

دخترمم میگه مامان پام دردمیکنه نمیدونم کروناست یا نه ،خدا کنه نباشه

چند سالشه دخترتون؟؟

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...

عزیزم اکثر اونایی که مبتلا شدن با یه گرما یا سرما بیماریشون خودشو نشون میده

اما توکلت بخدا باشه 

تاپیک آخر منم بخون 

کرونام مثبته

وزن اولیه ۸۰.۲ وزن ۱۵ دی ۷۵.۹ هدف آخر اسفند ۶۵
خواهرتونم بایدجایی نره چون پیش شوهرش بوده 

دقیقا از همین میترسم 

اصلا فکرشو نمیکردیم 

کاش هیچی نباشه

2706