2733
2739

شاید همون یک صلواتی که اینجا یکی از ما فرستاد، گره ی مشکلمونو باز کرد😇😍

ابن همه اتفاق و مشکل عجیب با صلوات حل شده 🙄احتمالش هست اینبار مشکل ما هم حل شه 💪

۱۴۰۰۰ تا صلوات داریم

لطفا مشارکت کنید انشالله به برکت این صلوات دسته جمعی به حوائج مون برسیم 😍

هر کی میخواد صلوات بفرسته لطفا اعلام کنه چند تا؟🙂فرصت فرستادن صلوات هم تا هر وقت !😇🌹🌺🌹🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

۱۱۴ تا ،اسمم سمانه

گره از کارم باز بشه

به نیت دوست گلم @پفسه    

@پلاستوفوم    

@گلزعفرون    

@دنیز۷    

@nargggges    

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
2738

من نیز۱۰۰😎

درلبخند یع دختر هزار کلمه پنهان است....                                مهم نیست که ما ب اجدادمان افتخار میکنیم مهم این است ایا انها به ما افتخار میکنند!!!!                                                      https://harfeto.timefriend.net/16231663520001 لینک چالشم حرفی درد دلی انتقادی چیزیی دارین بگین                                                  

منم ۲۰ تا صلوات فرستادم.

ان شالله به حق خدای محمد همه ی مشکلات جامعه مون حل بشه.

خدایا شکرت بابت تمام نعمتهای خوبت❤خدا جونم ازت می خوام بە تمام مردم جهان آرامش ببخشی و هیچ جای این کرە خاکیت ظلم و ستم و نابرابری نباشە🌹🙏

۱۰۰۰ تا 

یک خیابان کرده مجنونم🌷 تو می دانی کجاست؟/ آن خیابان کوی جانان قطعه ای از کربلاست 🌷یک خیابان دل ربوده از تمام عاشقان 🌷 هست آنجا جای پای مهدی صاحب زمان🌷 یک خیابان گشته تنها جلوه گاه عالمین🌷 یک طرف قبر ابوالفضل یک طرف قبر حسین 🌷کاش در بین دو شاهد عمر پایان می گرفت🌷 کاش جانم را اجل در آن خیابان می گرفت 😢
2706