2726
عنوان

به شدت احساس تنهایی میکنم

136 بازدید | 17 پست

من مجردم.۳۴ سالمه.دو تا دوست صمیمی داشتم که تمام وقتمو با اونا میگذروندم.الان دو تاشون همزمان میخوان از شهرمون برن.به شدت احساس تنهایی و اظطراب میکنم .از,اینکه یهو تنها شدم.به جز اونا هم دوست ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم الان اکثرا تنهان..چون دنیای مدرنیته داره ادم هارو جدا میکنه به نظرم تنها راهکارش اینه که اول با خودت دوست باشی...و خودتو بشناسی بعد اون هیچ چیزی نمیتونه حس تنهایی بهت بده

عزیزم الان اکثرا تنهان..چون دنیای مدرنیته داره ادم هارو جدا میکنه به نظرم تنها راهکارش اینه که اول ب ...

درسته ولی بلاخره آدم به جز خودش به دوست هم نیاز داره که دو کلمه حرف باهاشون بزنه

درسته ولی بلاخره آدم به جز خودش به دوست هم نیاز داره که دو کلمه حرف باهاشون بزنه

اره منم اینجوریم .....ولی خداروشکر یه ابجی دوقلو دارم نمیدونم اگه نبود چجوری باید خودمو خالی میکردم

باشگا

تو این شرایط باشگاها فک نکنم بازباشن😂

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
من اونا رو خیلی دوست داشتم.به جز اونا دلم کسی نمیخواد.حوصله هیچ کاری ندارم.خیلی ناراحتم

ی مدت بگذره عادت میکنی

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
2706