2733
2734

من کد بورسیمو گرفتم هیچکس رو ندارم راهنماییم کنه.

تو این کارا زرنگم ینفر توضیح بده زود میگیرم.

فقط ینفر ی کوچولو زحمت بکشه واسم توضیح بده.با اون نرم افزار چجوری باید کار کنم.کدوم شرکت سرمایه گذاری کنم؟

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آگاه هستید یا مفید؟برای شروع عرضه اولیه های این هفته رو بگیرید تا کم کم راه بیوفتید

مفید

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم
2728

یه گروه دوستانه😍

سوال درموردسهام عدالت مشکلات ثبتنام یاهرحرف دیگه ای درگروه

@talareboors2

مطالب گروه وچکیده های آموزش

درکانال

@pooldarhastam

يه روزي، يه جايي، يه جوري، يه كسي، يه چيزي صبر داشته باش  صبر داشته باش!

این گروه مربوط به بحث و گفتگوی اعضای کانال ☘️ تالار سهم ☘️ با یکدیگر و هچنین ارتباط با اساتید کانال می باشد.

کانال اصلی:

@TalarSahm

يه روزي، يه جايي، يه جوري، يه كسي، يه چيزي صبر داشته باش  صبر داشته باش!
2738
من خودم آگاه هستم و از برنامه ی مفید سر در نمیارم.ولی خواستی عرضه اولیه بخری،بالاترین قیمت رو بزن.هر ...

مرسی عزیزم.

چه نرم افزاری نصب کنم

یعنی چی بالاترین قیمتو بزن؟

برای سهامای عادی معمولا میخوایم بخریم پایین ترین قیمت رو میزنیم.ولی برای عرضه اولیه،چون تعدادش محدود هستش،باید بالاترین قیمت رو بزنیم.چون ممکنه قیمت پایین رو بزنی،سهمی بهت تعلق نگیره.وقتی میخوای سهامی بخری،توی قسمت قیمت دو تا قیمت هستش.اون منظورمه

مفید معمولا خودش عرضه اولیه ها رو واسه پشتری هاش می خره به شرط اینکه یک روز قبل مبلغش رو تک جساب کاربریتون ریخته باشین 

شما قدم اول ایزی تریدر یا مفید آنلاین رو نصب کمید وارد بشین 

تو ایزی نریدر بعد اینگه پسوردت رو زدی وارد شدی پایین سمن چپ یه فلش هست بزن باز شد قسمت کاریز وجه رو میزنی و پولت رو اینترنتی واریز می کنی

همون پایین صفحه یه ذره بین هست واسه جستجو شما اسم نماد هر سهامی رو که بخوای اونجا می نویسی سرچ می کنی تطلاعاتش در میاد کاسه عرضه اولیه طبق پیامکی که برات میاد نعداد و مبلغ رو میزنی و خرید می کنی

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
مفید معمولا خودش عرضه اولیه ها رو واسه پشتری هاش می خره به شرط اینکه یک روز قبل مبلغش رو تک جساب کار ...

چقد پول باید بریزی.من میخوام همون سهام عدالتمو وارد بورس کنم

2706