2726
عنوان

عکس کیک

503 بازدید | 40 پست

سلام بچه ها عکس کیک تولد دخترونه ندارید ،ایده بگیریم ،برای تولد دختر خواهرم میخام 

هوایِ من شد هَوای تو                                             صدایِ من شد صدایتو 💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوشگل و ساده

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
قنادی دقیقا همینجوری برام در آورد. همه خیلی خوششون اومده بود

اره قنادی درسته ،خودمون میخایم هنر نمایی کنیم 😃

هوایِ من شد هَوای تو                                             صدایِ من شد صدایتو 💞

سلام خانما توروخدا برام صلوات بفزستید درد معده ام خوب بشه دارم میمیرم از درد دیگه اصلا تحمل ندارم هیچ مسکنی هم جواب نمیده توروخدا التماس می کنم دیگه طاقت ندارم درد بکشم حالم خیلی بد است حتی شیاف دیکلوفناک هم جواب نمیده توروخدا التماس می کنم دیگه طاقت ندارم بچمم شیر مبخواد شاید خدا صداتون شنید، 😭😭😭😭😭😰😰😰

😭
2706