2703
2553
عنوان

دخترا بیاین واستون یه خبر دارمم...

2882 بازدید | 31 پست

خب خب سلام این تاپیک برای کسایی که میخان پوستشون بهتر شه!

بچها من جوش های خیلی زیادی میزدم و به نوع جوش من میگن جوش های "نودل"یا کیستی"اگر اشتباه نکنم 

به پیشنهاد دوستم ریشه باباآدم رو گرفتم و خوردم و خداروشکر بجز همون جوشهای قبلی لنتی هیچ جوش جدیدی نزدم تو ۱ ماه اخیر"

پس اول ریشه بابا آدم رو شروع کنید به خوردن روزی یک لیوان حتما حتما "

بعدش صورتتونو روزی یکبار یا یه روز در میون با سفید اب خیلی خیلی آروم ماساژ بدین اگه پوستتون خیلی حساسه هفته ایی یک بار این کارو کنین

بعدش سریع از اب خیار بزنین رو پوستتون تا جذب پوست خوشکلتون شه'

و ۱۰ دقیقه بعدش از ماسک استفاده کنین میتونین ماسک اماده باشه از بیرون یا ماسک خونگی 

ماسک هایی که من استفاده میکنم

ماسک ماست و پوست خشک شده انار

ماسک الوئه ورا و خیار برای از بین بردن لک یا حتی جای جوش بچها این ماسکو اگه روزی ۲ بار بزنین بعد ۲ هفته تاثیرشو میبیین 

ماسک سیب زمینی 

ماسک سدر و ماست 

اونایی که جوش دارن به نظر من البته اگه نوع جوششون مثل من هست از  چیزاییی مثل ابلیمو یا گوجه یا عسل استفاده نکنن چون جوش نودلی خودش التهاب داره و اینا باعث التهاب بیشتر میشه.

هر ماسک جدیدی که ازش تاثیر گرفتین بهم بگین تا منم استفاده کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

من بعد اصلاح جوش میزنم

جوشای ریز و زیاد

طوریکه وقتی کرم میزنم مشخصه برآمدگی داره

بعضیاشونم بزرگه

الان یه مدته هر هفته اصلاح میکنم یه کم پوستم بهتر شده

ولی لکه‌هاش مونده

چیکار کنم جوش نزنم؟ و این لکه‌ها برن؟

پوستمم خشکه!

بخند، همین  
2714
ماسک دکتر ادیب  به نظرم معجزس از عطاری بخرید ۲۸تومن

برای چی خوبه؟

من جوش ندارم پوست صورتم کدر و پر از لک هست

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
من بعد اصلاح جوش میزنم جوشای ریز و زیاد طوریکه وقتی کرم میزنم مشخصه برآمدگی داره بعضیاشونم بزرگه ...

خب با بند اصلاح میکنی؟

من خودم چون میدونم پوستم شاید واکنش خیلی بدی نسبت به بند و اصلاح نشون بده اصلاح نمیکنم و همیشه از ژیلت استفاده میکنم.موهای صورتمم اصلا زیاد نشده!

کرم زدن خودش باعث تشدید جوشات میشه

من هفته ای یه دونه قرص ویتامین آ میخورم هم پوستم درخشان شده هم دور ناخنهام دیگه پوسته نمیشه هرشبم پمادشو به دور چشم و.ناخنم میزنم

نیم جان بستاند و صد جان دهد، آنکه در وهمت نیاید،آن دهد  
من هفته ای یه دونه قرص ویتامین آ میخورم هم پوستم درخشان شده هم دور ناخنهام دیگه پوسته نمیشه هرشبم پم ...

منم هر شب قبل خواب کرم دور چشم که ندارم😂 ولی خیار میزنم برای زیر چشام

چایی سبز هم خوبه برای تیرگی چشم 

بچها راستی یادم رفت بگم

اگه مستعد جوشین حتما حتما حتما هفته ایی یکبار رو بالش و حوله صورتتونو بشورین بچها با تاید هم نباشه با شامپو بشورین  هیچ وقت هم حوله حمامتونو اسفتاده نکنین داسه پوست صورتتون

صورتتون هم اگر تونر ندارین همیشه با چایی سبز تمیز کنین چون چایی سبز باعث پاکسازی میشه و مث تونر عمل میکنه

2706