2733
2734

😐😐😐

امشب همه گیر دادن به من بیچاره مظلوم😶

می گن تویی که ایننن همه کلاس می زاری همونی بودی که قبلنا کسی گوشی لمسی داشت می رفتی بیخ ریشش می نشستی که بت بده باش بازی کنی😐😐😐(اشغالا)

همونی بودی که با بچگی منت اون پسره که بعضی وقتا واسه سرگرمی بلال می فروختو می کشیدی که علاوه بر اونکه خریدی یکی مفتی بت بده😐(راس می گنا عین کنه می چسبیدم ول کنش نبودم😐😞)

همونی بودی می گفتی می خوام برم فضا می رفتی بالا نرد بوم و خودتو ول می کردی پایین(یه بار دستم از جا رفت😶)

همونی بودی هر درختی می دیدی فین میمون ازش بالا می رفتی😐

یکی از فامیلامون فوت شده بود منم ۱۴ سالم بود 

نذاشتن بمونم دفن کردنشو ببینم😐

منم یواش وقتی زنا رفتن کنار وایسادن رفتم خودمو از درخت بالا سر قبر کشوندم بالا 

قشنگ همه جارو دید می زدم یهو بابا بزرگو پسر عموم دیدنم 😐😐کارد می زدی خونشون درنمیومد🙄

بابابزرگم با صدای بلند می گفت لااااااا اله الاااااا الله

ینی بیا پایین که خونت گردن خودته چش سفید 

بقیه هم که چیزیو نمی دونستن بلللند تکرار می کردن ...

پسر عموم به فنام داد اون روز😞😞😞

صدای خنده های تو مانند صدای افتادن تکه های یخ در لیوان بهار نارنج است🍃 قدری بخند🍃🍃می خواهم گلویی تازه کنم🍻

😂😂😂😂

یه معمار کوچولو 👷🏻‍♀️ک نویسنده هم هست✍🏻😍 و ی گوینده خوش ذوق ک برای مناسبت‌های قشنگ شما(مثل تولد عزیزانتون،سالگردازدواج و...)و حتی کتاب قصه صوتی ب اسم نینی هاتون میتونه کمکتون کنه😁💜برای اطلاعات بیشتر بهم درخواست دوستی بدید عزیزای دلم💋🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
هرکی گفته چه پیگیر بوده

نه دیگه ..

داریم گندای بچگی رو به رخ هم می کشیم😐

صدای خنده های تو مانند صدای افتادن تکه های یخ در لیوان بهار نارنج است🍃 قدری بخند🍃🍃می خواهم گلویی تازه کنم🍻
خودشون بچه بودن بدتر بودن  فقط به رو نمیارن جای شما بودم از یه جایی به بعد نمیزاشتم ادامه بدن

نه دیگه منم شب ادراریاشونو کشیدم به رخشون😎😎

2706