2733
2734
عنوان

خونه مادرشوهر😐

789 بازدید | 31 پست

ی دوروزه اومدیم اینجا تو روستان هی ما گفتیم کروناس گوش‌ ندادن شوهرمم ول کن ک نبود هی بریم بریم ک منم عصبی شدم اومدم  این دوشب تو حیاط پشه بند زده میگه کولر روسن نکنین هوا خوبه شبا خوابم نمیبره همش حس میکنم یکی رو دیواره مار تو حیاطه موش میاد یا ...بچمم کوچیکه اما عاشق بیرون خوابیدنه اخه خونه بابام بیرون میخوابن دیشب ی نیم تو اتاق خوابیدم گرما پدرمو دراورد😢شوهرمم بش میگم مسخره میکنه میگه بخواب بابا گیر نده الکی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم سخته ولی سعی کن بهت خوش بگذره شب برو ی دوش بگیر خنک بشی یا اگر پنکه دارن بیار تو اتاق خودتون ر ...

فایده نداره بچه هفت ماهه رو چیکار کنم بدبختیم اینا ک نیست خودمم باردار و وحشتناک بدگرمام پسرمم ک گرم ک میشه هرچی بخوره بالا میاره

فایده نداره بچه هفت ماهه رو چیکار کنم بدبختیم اینا ک نیست خودمم باردار و وحشتناک بدگرمام پسرمم ک گرم ...

اوف چ سخت شد شرایطت

دیدی میگن اونی که گریه میکنه یه درد داره ...اونی که میخنده هزارتا درد؟؟؟من میگم اونی ک میخنده هزارتا درد داره ولی اونی که گریه میکنه به هزارتا دردش خندیده ولی جلو یکیش ...حسابی کم اورده💖🙃
2738
بالاخره عزیزم ۳.۴ روزه به خاطر همسرت باید تحمل کنی

ن ب اینش کار ندارم انقد سر بچه اولم رو همین موضوع عذاب کشیدم ک نگو همین بلاسرم اوردن کولر نمیزدن کولر تو حال و فقط ساپور مبکرد بعد شوهرم میرفت اونجا میخوابید باباش و داداششم بودن من بدبخت مجبور تو اتاق چ زجری بود😢آباشون قطع بعضی اوقات ب بهانه بارداری منو ول میکردن میرفتن هیئت میرفتن گردش من تنها تو خونه بدبختی من بی خیالی شوهرمه😔

خدایی چجوری تحمل میکنین.من بودم دادو هوار راه مینداختم .که چی بخاطر خسیسی یا خودخواهی خودشون یه زن ب ...

بشون گفتم شوهرم وایساده میگه تو شورشو دراوردی تو بهونه میاری تو میخوای بینمون جدایی بندازی  حوصله بحث ندارم مجبورم کوتاه بیام😐🤦🏻‍♀️

2706