2733
2734
عنوان

بیاین از خاطرات عاشقانه مون بگیم که یادمون نمیره❤️ اول خودم

| مشاهده متن کامل بحث + 3693 بازدید | 171 پست
دقیقا من اصلیتم همدانیه  خانوادم خیلی بامزه صحبت میکنن تقریبا مدله کتابیه

آره من خودم ملایری ام اما دیدم همدانی ها خیلی جالب حرف میزنن 

مثلا یه نمیتونم میگن نمیتانم

خدایا شکرت😍خدایا شکرت که میتونم حال بقیه و خوب کنم 😍خدایا شکرت که دارمت😍
😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

قشنگ ذوقتو حس کردم 😂 

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره دقیقا.منم بهش گفتم.درسته ی مشکلاتی پیش اومده بینمون ولی خب میدونم اونم ی حسایی داره

بهترین کار و کردی 

آدم مگه چقدر زندس که دوست داشتنش و توی دلش نگه داره

😂 الان بزرگتر شده شوهرم و کلا جدی تر شده  هنوزم مهربون و رمانتیک هست اما نه به اندازه اون سال ...

خب آخه همیشه اولش آدما زیادی احساسی ان 

همسر منم همینطوره 

الان هی بش میگم محمد دوسم نداری یعنی دیگه ؟

میگه دوست دارم این چه حرفیه میزنی 

فک کردم اقوام ما هستی دقیقا همچین برنامه ای ما هرسال خونه پدربزرگم داشتیم واسه حلیم دقیقا دورهم جمع میشدیم دقیقا پسرا موقع شستن دیگ غر میزدن و دقیقا ما دخترا تزیین میکردیم😐😐😐

2738
خیلی میترسم آخه چون اصلا تو خانودمون این جور چیزا نیست نگرانم یه وقت پخش بشه از یه سنی به بعد خیلی ...

عزیزم ار این ترس رد بشی بهتره یا اینکه یه روز بشنویم زن گرفته ؟؟؟؟

فقط شمارش و اگه نداری گیر بیار و بخش پیام بده 

بگو سلام پسر عمو خوبی 

خواستم یه چیزی بهت بگم اما بین خودمون بمونه 

بعد از حست بهش بگو

بگو که خیلی ترسیدم که بگم اما گفتم مگه یه آدم چقدر زندس که دوست داشتنش و تو دلش نگه داره  

خب آخه همیشه اولش آدما زیادی احساسی ان  همسر منم همینطوره  الان هی بش میگم محمد دوسم ندا ...

😂 وای منم میپرسم. 

گاهی هم میگم سرد شدی یخ شدی 😂😂

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍
فک کردم اقوام ما هستی دقیقا همچین برنامه ای ما هرسال خونه پدربزرگم داشتیم واسه حلیم دقیقا دورهم جمع ...

اوه همدانی هستی ؟😂 حتما فامیلیم😅

عزیزم ار این ترس رد بشی بهتره یا اینکه یه روز بشنویم زن گرفته ؟؟؟؟ فقط شمارش و اگه نداری گیر بیار و ...

نازنین من اصلا موافق همچین کاری نیستم... 

من اولین قرارم با کراشم هیچ وقت اون حسو یادم نمیره ولی چ فایده.... قشنگترین حسی بود ک تجربه کردم ک میدونم دیگ تکرار نمیشه 

لبخند بزن به تمام ادم هایی که ...امدند،لایقت نبودن و رفتن...به همین راحتی..اندوه تو انهارا خوشحال تر میکند...ادم ها اغلب دنبال بدبخت تر از خود میگردندتا به خود ثابت کنند «خوشبختند»
من اولین قرارم با کراشم هیچ وقت اون حسو یادم نمیره ولی چ فایده.... قشنگترین حسی بود ک تجربه کردم ک م ...

اخی. 

2706