2737
2739
عنوان

توروخدا😭😭😭😭

395 بازدید | 30 پست

خواهر من ی مدت طولانیه ک با پسرداییم توو رابطه اس همدیگرو خیلی دوس دارن من خودمم زن پسرعمم شدم کلا توو فامیل ما تقریبا همه ی زن و شوهرا فامیلن حالا پسردایی من هرروز اینجاس😐سربازی نرفته سرکارم نمیره البته فعلا بخاطر کرونا بعد ی بارم داییم اینا اومدن خواستگاری ک البته زن داییم حالا یا ب نشانه ی اعتراض یا هرچیز دیگه ای نیومد بعد خواهرم بخاطر شرایط پسرداییم با اینکه دوسش داشت جواب منفی داد بعد خواهرم خیلی ب پسرداییم میگه کم تر بیاد اینجا پدرمنم ی شهر دیگه اس حالا زنداییم رفته پشت سر خواهرم گفته ک پسر من اصلا دوس ندارع بره اونجا شبنم (خواهرم)بزور پیام میده میکشونش اونجا بعد گفته شبنم چرا گیر داده پسر من بره سربازی اگه میخواس بره باید زودتر بهش میگفت ن الان ک پسر من ۲۶سالشع خواهرم از وقتی شنیده داره گریه میکنه پسرداییمم ن کار داره ن خونه ن ماشین ولی خواهرم عاشقانع دوسش داره حالا میخواس همه ی این حرفارو ب پسرداییم بگه البته بدون اینکه اسمی از مامانش بیارع من مخالفت کردم ولی اون همه چیزو گفت بهش و باهاش کات کرد الان اگه شد شاتارو میذارم ب نظرتون کار خوبی کرد ک بهش گفت؟؟؟و شما بودین چیکار میکردین؟

میدونم ی روز ب همه ی اشکایی ک الان داری میریزی میخندی قوی باش دختر ..مشکلات نمیتونن تورو از پا درارن.. میدونم صددفه زمین خوردی و بازم پاشدی میدونم کسی نبود دستتو بگیره میدونم شبا چقد سخت خوابت برد... میدونم دلت اروم نیست ..قول میدم همه ی این روزا تموم شه روزو ساعتشو نمیدونم ولی ب خدا ایمان دارم ب اینکه گفته بعد از هرتاریکی روشناییه ایمان دارم ..میدونم بعد این همه سختی قراره روزای قشنگی باشه میدونم اون روز از ته دلت میخندی همش میگذره بهت قول میدم..با دل مهربونت برام ی دونه صلوات میفرستی؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره چون مشخصه زندایت دوس نداره از شما دختر بگیرع و اینک پسرداییت تواین سن حتی کار نداره حالا بقیع چیزا درست میشد ولی ادمی ک ب این سن کاری برای خودش پیدا نکردع این سخت میشه باهاش زندگی کرد همه چی ک علاقه نیست یکمم منطق تو رابطع ها خوبه

‏امیدوارم روزایی وجود داشته باشه که قهوه مزه‌ی خیلی خوبی بده، لیست آهنگات باعث رقصیدنت بشن، غریبه‌ها دلیل لبخند زدنت بشن و آسمون پر ستاره‌ی شب روحت رو لمس کنه. امیدوارم روزایی باشه که از زنده بودن لذت ببری.
اگ عاشقن‌ک‌دوباره میگرده

پسرداییم ک حتما برمیگرده خواهرم نابود شده از شنیدن این حرفا پسردایی احمقمم ی تکون ب خودشو زندگیش نمیده زن داییمم خیبیلی حرف زیاد میزنه ابرو خواهرم رفتع

میدونم ی روز ب همه ی اشکایی ک الان داری میریزی میخندی قوی باش دختر ..مشکلات نمیتونن تورو از پا درارن.. میدونم صددفه زمین خوردی و بازم پاشدی میدونم کسی نبود دستتو بگیره میدونم شبا چقد سخت خوابت برد... میدونم دلت اروم نیست ..قول میدم همه ی این روزا تموم شه روزو ساعتشو نمیدونم ولی ب خدا ایمان دارم ب اینکه گفته بعد از هرتاریکی روشناییه ایمان دارم ..میدونم بعد این همه سختی قراره روزای قشنگی باشه میدونم اون روز از ته دلت میخندی همش میگذره بهت قول میدم..با دل مهربونت برام ی دونه صلوات میفرستی؟؟؟
اخه شبنم خیلی شرایط سختی داره😢

الهی بمیرم براش

2738
کاش خواهرت عاقل شه.

یعنی چیکار کنه؟

آره دیگه بالاخره زندگی خرج داره با این وضع ک  نمیشد ادامه داد

غروبم مرگ رو دوشم طلوعم کن تو میتونی...تمومم سایه میپوشم شروعم کن تو میتونی...شدم خورشید غرق خون میون مغرب دریا...منو با چشمای بازت ببر تا مشرق رویا
اره چون مشخصه زندایت دوس نداره از شما دختر بگیرع و اینک پسرداییت تواین سن حتی کار نداره حالا بقیع چی ...

26سالش نیست عزیزم مادرش ایطور گفته ۲۳سالشه ولی حق با شماس

خواهرت دقیقا عاشق چیش شده؟! نه کار داره نه خدمت رفته نه پولداره نه خونه نه ماشین، قدرتی خدا خانواده مهربونی هم که نداره 

چشم بازارو کور کرده خواهرت...!

بهش بگو تموم کنه سرعقل بیاد بیخود خودشو پاسوز کسی که تا بیست و شش سالگی هیچکار مفیدی نکرده نکنه

توسل بر امامت(حق شاه نجف)کن، حمایت می‌کندحتما😍
2706