2733
2734
عنوان

یه لحظه وقت میزارین بخونین😍

96 بازدید | 11 پست

مامانم علائم سرما خوردگی داشت تب کرد و سرفه و بدن درو .... بعد رفت دکتر بهش دارو انتی بیوتیک داد حتی ازمایش هم ازش نگرفتن داره دارو میخوره ولی نفس تنگی هم داره دیروز میگفت نزدیک بوده خفه شم احساس کردم یکی گلومو گرفته انروز رفتن دکتررنوار قلب داده گفته مشکل قلبی داری و فرستادش اکو بگیره بچه ها تورو خدا بگین چکار کنم یعنی ممکنه کرونا باشه به قلبش زده تورو خدا براش دعا کنین میگن الان خیلیا کرونا میگیرن سکته قلبی نیکنن حالم خیلی بده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

الکی نترس روند تشخیص همینه من تنگی نفس داشتم و تپش قبل خیلی بالا هم ازمایش کرونا دادم هم تست اکسیژن هم اکو هم نوار قلب و سی تی اسکن ریه حالا فک می کنی مشکلم چی بود هیچی سالم سال بودم مشکل از اعصابم بود ولی اونقد تنگی نفس داشتم و تپش قلب که با دو تا ارامبخش قوی باز نمی تونستم ی نفس بکشم

نمیدونم هربار دکتر میره میگن نیازی به ازمایش کرونا نیست ما مشهدیم اونقدر همه گیر شده ک فک میکنم بدون ...

اگه پول دارین می تونه ازاد بره ازمایش بده وزیر بهداشت امروز نرخ اعلام کرد 590 هزر

2738
امشب میرم دنبالش میبرمش بیمارستان خصوصی تو مشهد کجا باید ببرمش کسی میدونه؟

عزیزم منم‌مشهدم ببین ببر رضوی یا سینا یا اریا حتم ب یقین ازینا یکی سانتر کروناس 

همین الان زنگ بزن بپرس ترجیحا اریا وسینا 

دختر پشت گوش ننداز ببر ۹۰٪ کروناس 

وقتی تنگی نفس داره خونه نگه ندارشون

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...