2410
2553
چن هفته رفته بودین که اشتباه کرد؟؟تکوناشواز هفته چند متوجه شدین

۱۲ هفته و۳ روزم بود  از رو ضربان قلب گفت دختره ولی سونو بعدی گفت پسره  از ۱۶ هفته یه تکون های مث نبض بود  از ۲۰ هفته وول تکون کوچیکش شروع شد 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداكنه بچه ي منم اول سالم بعدش دختر باشه يه سوال ويارات با حاملگي پسرت فرق داشت؟

ان شالله عزیزم نه اصلا ویارم فرقی نداشت یکی بودن 

بهشت باشد ارزانی خوبان     من جهنم با حرمله     کار دارم ....
2456
2714
اخه من سرپسرم فك ميكنم حالم بهتر بود الان حالت تهوع هام خيلي بدتره اصلا بوي گوشت بخوره به دماغم هي ...

نه من هم سره پسرم هم دخترم خیلی ویارم وحشتناک بود به خاطره همین تو ۱۳ هفته گفت به احتمال زیاد پسره دیگه مطمئن بودم پسره که تو ۱۷ هفته رفتم انومالی گفت دخمله❤

اخه من سرپسرم فك ميكنم حالم بهتر بود الان حالت تهوع هام خيلي بدتره اصلا بوي گوشت بخوره به دماغم هي ...

من دوتا بارداری هام دقیقا شبیه هم بود فقط سر دخترم از خیار وهندوانه وماست بدم می اومد این یکی برعکس عاشقشون بودم 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
از غذا بدت نميومد؟ گوشت و اينا؟

از همه چی بدم می یومد سر دوتا بارداریم جالب اینجاست تا آخرین روزم ویار دارم کلا وزن اضافه نمی کنم تو بارداریام

من دوتا بارداری هام دقیقا شبیه هم بود فقط سر دخترم از خیار وهندوانه وماست بدم می اومد این یکی برعکس ...

وای کی زایمانته؟

از همه چی بدم می یومد سر دوتا بارداریم جالب اینجاست تا آخرین روزم ویار دارم کلا وزن اضافه نمی کنم تو ...

نه من سر پسرم حالم بعدش خوب شد ديگه

فك كنم تا ١٥ هفتگي حالم بد بود فقط

من ۱۲ هفته رفتم نگفت‌‌‌‌...الانم نمیدونم چیه البته کلا این سونویی که من رفتم برا هیچ کس نمیگفت

بعضي سونو ها بخاطر احتمال ريسكش نميگن

ىلي واسه من سر پسرم گفت

2706