2737
2734
عنوان

دخترعموی همسرم و شوهرش

986 بازدید | 59 پست

امروز شوهرشو دیدم بچه ها خیلی افتضاح بود انگار بیست سال از خودش بزرگتر بود واقعا از نظر ظاهر خیلی پایین بود البته دختره ام قشنگ نیست ولی شوهره فاجعه بود به هم اصلا نمیومدن

همین دخترعمو توقع داشت شوهر من بگیرتش

من میتونم چون با اراده ام💪🏻وزن شروع:80 هدف اول:🔒۷۵ هدف دوم:🔒۷۰ هدف سوم:🔒۶۵ هدف چهارم:🔒۶۰

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
واقعا بعضی دخترا چه فکری میکنن فقط چون سنشون میره بالا ازدواج میکنن

شاید خوشش میاد ازش خب

چقدزیبا دروغ میگی! به حدی که نفهمیدم ، چیشد که باورت کردم چرا کاراتو بخشیدم؟🙃 .
2738

Pooshak_asal_qom

اینستاگرام پوشاک زنانه راحتی و مجلسی

با مدل هایی که هیچ جای دیگه مشابهشو نمیبینید

فقط کافیه به این پیج یه سر بزنید

ارسال به سراسر ایران

نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادیبه حباب نگران لب یک رود قسمو به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفتآنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماندلحظه ها عریانندبه تن لحظه خود جامه اندوه مپوشان هرگز

فهمیدیم شوهرت خوبه

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀
الان دلت خنک شد😁

نه انصافا دلم سوخت براش بیشتر

چون شوهر منم چندسال پیش نخواستش و خواستگار نداشت مجبوری اینو قبول کرده

من میتونم چون با اراده ام💪🏻وزن شروع:80 هدف اول:🔒۷۵ هدف دوم:🔒۷۰ هدف سوم:🔒۶۵ هدف چهارم:🔒۶۰

قیافه شوهر اون چ ارتباطی ب شما داره؟ 

خیلیا تو محردی دلشون میخواسته با یکی ازدواج کنن نشده ، حالا این چ ربطی داره 

خیلی زشته قیافه بقیه رو مسخره میکنیم چون با این کار ب خلقت خدا ایراد میگیریم

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
2706