2726

سلام. بچه ها من هفته 5پر شد. 

امروز رفتم سونو واژینال دکتر گفت چیزی ندیده. فقط گفت دوتا کیست داری. قبلا اصلا نداشتم. 

بتا روز اول و سوم پری دادم نرمال بود. دوبرابر هم شد. دکترم میگه یاخارج رحمیه یا سقط شده. ولی آخه من نه درد دارم نه حتی اندازه سرسوزنی لک بینی. 

دارم میمیرم از گریه. 

تروخدا بیاین بگین کسی مثل من بوده؟؟ امید داشته باشم؟؟ دوباره الان آز بتا دادم. مگه خار رحمی باشه نباید تو سونو مشخص شه؟؟؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بگم خدا دکترا رو چیکار کنه دوست منم رف ۵ هفته دیده نشد 

چند هفته دیده شد‌؟؟ 

بهم گفت احتمال تشکیل شدنش خیلیییی کمه.. امیدنداشته باش😢ولی عاخه مگه بدون لک و خونریزی میشه سقط شده باشه... 

عزیزم یه هفته دیگه صبر کن دوباره برو

سونو واژینال دقیقه اگه تا یه هفته دیگه خدایی نکرده دیده نشد حاملگی خارج از رحمه

من خودم هفته چهارم رفتم گفت چیزی دیده نشد ولی هفته ششم که رفتم بود ساک حاملگی ایشالا از شماهم میاد حتما لقاح دیر انجام شده

💜عضو گروه بنفش مانکن های زیبا💜وزن شروع ۸۱/۱۰۰☹️وزن تاریخ ۱۴۰۲/۷/۳  ۷۸/۸۰۰🤕وزن فعلی ۷۶/۹۰۰😍 وزن هدف ۶۳💪🤩
عزیزم یه هفته دیگه صبر کن دوباره برو سونو واژینال دقیقه اگه تا یه هفته دیگه خدایی نکرده دیده نشد حا ...

خب عاخه مگه اگ خارج رحم باشه نباید سونو نشون میداد؟ 

خب عاخه مگه اگ خارج رحم باشه نباید سونو نشون میداد؟ 

حاملگی خارج از رحم تو لوله رحم لقاح انجام شده و با سونو واژینال نشون نمیده

💜عضو گروه بنفش مانکن های زیبا💜وزن شروع ۸۱/۱۰۰☹️وزن تاریخ ۱۴۰۲/۷/۳  ۷۸/۸۰۰🤕وزن فعلی ۷۶/۹۰۰😍 وزن هدف ۶۳💪🤩