2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اره خیلی از سامسونگ بهتره من ردمی 8 دارم نمیدونی از کجا افتاد رو اسفالت یه خالم روش نیوفتاد 

من عاشق گیم  و حیوانات هستم. ارزو دارم همه خوشبخت شن و من هم با یک انسان باشم نه فقط با کسی باشم  شکل انسانه 
2738

منم شیائومی نوت ۸  دارم خداییش عالیه کیفیت دوربینش بیسته صداش بالا خیلی خوبه حافظه ۱۲۸ گیگ که نیازی به رم دیگه نداری

شفای بیماران خاصه داداشم که ام اس گرفته صلوات بفرستین لطفا. التماس دعا. 

من نوت ۹ اس دارم 😍عالیه فوق العادست

شارژ فوری و سریع داره معمولی اصلا نداره توی نیم ساعت از صفر درصد کامل میشه 

خوشگل خوشگلا منم پاندا_مهربونی منم😍 پاندا مهربونی سابقم🥺💔حسودای پلاستیکی ترکوندنم😂
فامیلمون ردمی نوت هشت داره راضیه.اما اگه خراب بشه قطعاتش پیدا نمیشه

دروغه 

من عاشق گیم  و حیوانات هستم. ارزو دارم همه خوشبخت شن و من هم با یک انسان باشم نه فقط با کسی باشم  شکل انسانه 
منم شیائومی نوت ۸  دارم خداییش عالیه کیفیت دوربینش بیسته صداش بالا خیلی خوبه حافظه ۱۲۸ گیگ که ن ...

ببخشید از منم مث مال شما س  میشه بگی دوربینش و چطوری تنظیم کردی که عکسا خوب بشن از من. بچه ام تنظیماتشو بهم ریخته یه کم تار میشه⁦🤦🏻‍♀️⁩😭

یکی گفت چرا خدا رو دوست داری🤔 گفتم تو عاشق کسی که هر لحظه میتونه مچت و بگیره ولی به جاش دستتو میگیره 
ببخشید از منم مث مال شما س  میشه بگی دوربینش و چطوری تنظیم کردی که عکسا خوب بشن از من. بچه ام ت ...

تنظیمات عزیزم برو تو دوربین قسمت بالا تنظیماتش هست کیفیت بالا بزن. هر چی اصلاح نوشته تیک بزن. 

شفای بیماران خاصه داداشم که ام اس گرفته صلوات بفرستین لطفا. التماس دعا. 
تنظیمات عزیزم برو تو دوربین قسمت بالا تنظیماتش هست کیفیت بالا بزن. هر چی اصلاح نوشته تیک بزن. 

ممنون خواهری 😘⁦♥️⁩

یکی گفت چرا خدا رو دوست داری🤔 گفتم تو عاشق کسی که هر لحظه میتونه مچت و بگیره ولی به جاش دستتو میگیره 
2706