2733
2734

بچه ها من به پیش گویی اعتقاد نداشتم و همچنین به این ک سرنوشتمون از قبل نوشته شده.

اما من خیلی وقت ها خواب هایی میبینم که گاها فرداش یا دراینده اتفاق میفته. دیشب هم خوابی دیدم ک امروز اتفاف افتاد دارم به این فکر میکنم ک چطور ذهن من اتفاق فردارو میبینه و به تصویر میکشه. پس بنابراین این قضیه فال و پیشگویی وجود داره اشخاصی ک توانایی دارن فال بگیرن 

یا این مبحث که خدا مقرر کرده چه روزی ما بدبخت یا خشبخت بشیم نظر شما چیه؟

1-طرف تو امضاش به صورت محسوس و نامحسوس کل نینییسایتی هارو به فش و توهین و تحقیر بسته بعد نوشته چقد بیفرهنگید خبببب قشنگگگگ خودت اگه بافرهنگ بودی که تو امضات فحش نبود                  2-خداوکیلی کیی مثل من این کاربری هشتمشه ؟ با دوتا خط خودم با دوتا ایمیلم با سه تا از خط های فادرم با خط مامیم ثبت نام کردم این خطو مسجد رایگان داد .بیینم کی این میترکه!!!  (ولی نترکونین این خط تبرکه اون دنیا باس جواب بدین)                                        4-کلام اخررممم اینه که بابا خدا بمون عقل و درک داده که ازش استفاده کنیم به هرچی میخوایم شک کنیم و تجزیه و تحلیل و تفسیرش کنیم اگه قرار بود برامون دیکته کنه که بمون عقل نمیداد... !                                            

منم یه بار خواب دیدم تو تصادف پشت صندلی نشسته بودم‌سرم خورده ب شیشه و مردم 

دوستای گلم برای بچه دارشدنم و همه کسایی ک بچه ندارن یه ایت الکرسی بخونید .🙏🙏🙏انشالله حاجت روا بشید بحق امام زمان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اینکه سرنوشتمون ازقبل تعیین شده درسته.ولی بازدلیلی نمیشه که به فال اعتقادداشته باشم

خدای مهربانم سلام 😍😍😍بابت هرشبی که بی شکرسربربالین گذاشتم؛بابت هرصبحی که بی سلام به توآغازکردم؛بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛بابت هرگره که به دستت بازشد ومن به شانس نسبتش دادم؛بابت هر گره که به دستم کور شد ومن تورا مقصردانستم 😢مراااااااااااا ببخش😢

تو خواب میشه،چون مغز انسان خیلی قویه و بشر هنوز نتونسته قدرت مغز انسان رو بسنجه،من پارسال شب قبل کنکور خواب دیدم از قاعده دست راست فیزیک سوال میاد و من جواب رو گزینه 2 زدم،رفتم سرجلسه همون بود جواب میشد گزینه 2 

2738
اما خو د خدا گفته هیچ کس از آینده خبر نداره حتی پیامبرش هم خبر نداشت

پس چطور ذهن من از اینده خبر داشت؟

1-طرف تو امضاش به صورت محسوس و نامحسوس کل نینییسایتی هارو به فش و توهین و تحقیر بسته بعد نوشته چقد بیفرهنگید خبببب قشنگگگگ خودت اگه بافرهنگ بودی که تو امضات فحش نبود                  2-خداوکیلی کیی مثل من این کاربری هشتمشه ؟ با دوتا خط خودم با دوتا ایمیلم با سه تا از خط های فادرم با خط مامیم ثبت نام کردم این خطو مسجد رایگان داد .بیینم کی این میترکه!!!  (ولی نترکونین این خط تبرکه اون دنیا باس جواب بدین)                                        4-کلام اخررممم اینه که بابا خدا بمون عقل و درک داده که ازش استفاده کنیم به هرچی میخوایم شک کنیم و تجزیه و تحلیل و تفسیرش کنیم اگه قرار بود برامون دیکته کنه که بمون عقل نمیداد... !                                            
پس چطور ذهن من از اینده خبر داشت؟

به این ها میگن الهام خدا به شما الهام میکنه من هم همیشه خبر مرگ نزدیکان بهم الهام میشه حتی میدونستم ک داییم دوشنبه فوت میکنه 

این کاربری مربوط به چند تا دوست هست ...
اینی که میگی رویای صادقانس چه ربطی به پیشگویی داره

خب علت رویای صادقانه جیه شاید پیش گوهاهم رویای صادقانه دارن

2706