2733
2734
عنوان

اعتراف کنید 😇😂

230 بازدید | 41 پست

یکی از کارایی که کردید رو بگید اعتراف کنید😇😂

اول از همه خودم😎

پسر خالم خیلی شب ادراری میکرد یه شب خونه ما بودن منم آخر شب زیاد هندونه خوردم 😂😇بیدار شدم نصفه شب جاهامو باهم عوض کردم صبح مامانش دید اینقدر زدش

منم یه گوشه نشستم مز می‌خوردم😂😎

اینقدر خبیثم🤐😂

بگید بازم یادم بیاد بگم

قطع رابطه کنید ، واقعا سلامت روان ارزششو داره.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چن سالت بود؟؟؟

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
2738

من پول دزدیدم 

تو آب ینفر تف کردم 

یه دعوا راه انداختم بین دوتا غریبه

بچه ک بودیم داییم هی میگف هی ب*گا میریم منم فک میکردم اسم یه پارکه ب مامانم میگفتم میشه ب*گا بریم مامان

اعتراف میکنم هرگندی میزنم میندازم گردن داداشم☹️فداش بشم جلومامانم ایناهم هیچی نمیگه گردن میگیره🤩😍یه وقتایی ازدرمیادداخل مامانم میره استقبالش برادعوابنده خدذازهمه جابیخبرفقط میگه اشتباه کردم ومیخنده😊

😍لطفایه صلوات مهمونم کن تایه شغل خوب ومرتبط بارشتم نصیبم شه😍❤یه روزی میرسه که توی آینه بخودم میگم دمت گرم سخت بود ولی ازپسش براومدی😍
بیایم قبول کنیم که تو زندگیمون هممون به یه آدمایی رو دادیم که الان خییییلی پشیمونیم😟🤦🏻‍♀️

یهس😎

ولی من سعی میکنم از اون اتفاق ها به عنوان تجربه استفاده کنم

قطع رابطه کنید ، واقعا سلامت روان ارزششو داره.

من اعتراف میکنم ب شدت انسانه گیری هستم و همش گیر میدمو غر میزنم خیلیییییم شکاکم 😂

نمی تونم بهت قول بدم همه مشکلاتت رو حل میکنم ولی بهت قول میدم که مجبور نیستی تنهایی با همشون رو به رو بشی 🙂 من هیچ وقت نصیحت نمیکنم منم‌میشینم پا به پات غصه میخورمو میگم : مجبور نیستی همیشه خوشحال باشی،همیشه بخندی!حق داری اگه یه وقتایی دلت بگیره اما باید بدونی یکی تو این شرایط پشتته و من برای تو دقیقا همون یکیم ♡♡♡من جای همه دنیا و آدماش عاشقتمو دوستدارمو تا اخر عمر برات می مونم اصلا ب قوله یکی از کاربرای اینجا من حتی از ناراحت شدنی ک دلیلش تو باشیم لذت میبرم💍❤ من از زمانی که او دوستم دارد در چشم خود ارجمند می آیم💜☺ ( عاشق شعرو ادبیاتم ) 
2706