2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوب کاری کردی

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

وای چه جرعتی داره شوهرت دروغ به این بزرگی🤣🤣🤣🤣

و البته چقد هوله😐

اگر وسط بحث کردن دیدین دیگه ریپلای نکردم و پیامتون بی جواب موند بدونید که واقعا ارزش پاسخگویی و بحث ندارین🌹تنها زمان غروب خورشید اشعه بنفش به سطح صفر میرسد⛅یعنی میتوانی به نورش خیره شوی بدون آنکه چشمانت تار شود... تازه فایده هم دارد! 💜تو💜 غروب خورشید بودی که فایده کرد برای چشمایم...که خیره میشدم و برای لحظاتی از دیدنت لذت میبردمحال که آن غروب مه گرفته تمام شد و شب فرارسید در میان ستارگان می‌جویم صبرمیکنم تا طلوعی دیگربرای تو شاید ان هنگام آنجا نباشم شاید درمیان شب وستارگانش تمام شده باشم اما باز طلوع کن⛅💜این طلوع تو میتواند هرگز پایان نیابد و کسی جز من بخت دیدن ان نور کم رنگ لاجوردی را نداشته باشدچه زیبا تمام میشود دنیایی که غروبی از روی سعادت دیده باشد... "________❤️ همه ی من تا ابد این قلب از آن تو خواهد بود❤️
2738

چی گفتی

چند شبه دلم گرفته،، دلم هوای حرم کرده،، ولی گمون نکنم اقا دیگه منو بطلبه.اگه خوبی یا بدی دیدین ازم حلال کنین،، یه صلوات واسه حاجت روایی خودمو خودت:الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. خدایا،،چنین کن سرانجام کار،،، که تو خشنود باشی و ما رستگار...

امروز به دخترم پول داد گفت برو با مامان و مامانجون لباس بخر

عادتشه همیشه کم میده که من بزارم روش 😐

منم هر سری بهش گفتم با 50 تومن لباس درست حسابی نمیدن گرونیه

ولی باز نمیده... گفتم نه عزیزم با خودت شب بریم بهتره

میخاستم قیمتا دستش بیاد

گفت نه خودتون برید 

منم گفتم نه من دیگه بدون تو نمیرم گفت چرا

گفتم چون اون سری که با مامانم رفتم خرید یه پسره مزاحمم شد 😏

گفت چی گفت گفتم اومد کنارم میخاس شماره بده 

منم بهش گفتم.... 

❤️23 سالمه❤️

گفتم اومد کنارم میخاست بهم شماره بده منم گفتم خجالت بکش من متاهلم بچه دارم

ولی نرفت باز داشت دنبالم میومد

دیگه جزییاتو بهش نگفتم 

چون خیلی سرخ شد 

عصبانی شد😁😁😁😁

حالا موندم شب بیاد با جزییاتش بهش بگم یا نه🤔

فقط گفتم اونجا بود که فهمیدم من بهت تعهد دارم کسی اگه خیانت کنه تقصیر خودشه نه طرف مقابل 

درسته اون بیشعور بود بااینکه فهمید متاهلم اومد دنبالم باز ولی اونکه بهت تعهد نداره من بهت تعهد دارم😊

هیچی نگفت 😁😁😁

اخرش گفت دیگه حق نداری بدون من جایی بری 😐

❤️23 سالمه❤️
2706